Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Płać pan
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 marca 2021, 10:07
tak naprawde chodzi o naboje scalone, wcześniej strzelano z miarki prochu pocisku i papierka
Odpisz
16 marca 2021, 08:16
@miesny_budyn: No właśnie, dzięki twojemu komentarzowi uspokoiłem swój mózg.
W pierwszej chwili miałem zawieszenie, że przecież z broni strzelano dużo wcześniej. Więc zastanawiałem się, czy ma na myśli nabój ogólnie (też jako kulka) czy jako jakiś konkretny rodzaj
Odpisz
18 marca 2021, 11:59
@Mikrus19: wiesz, sama broń palna została rozpowszechniona w XVII wieku jeśli nie wcześniej
Odpisz
16 marca 2021, 11:27
Kiedyś, jeszcze nawet w średniowieczu, były naboje, ale z prochu czy coś, przez co te ich pistolety były w cholerę niecelne lel
Odpisz
16 marca 2021, 11:35
@olimpicYT3356: weź ty przeczytaj co napisałeś i napisz od nowa okej?
Odpisz
16 marca 2021, 11:36
@LazyLasagnia: nie pamiętam tego, miałem to na historii z 4 lata temu, sorry XD
Odpisz
16 marca 2021, 11:37
@olimpicYT3356: no okej ale "naboje z prochu" to brzmi po prostu... dziwnie
Odpisz
16 marca 2021, 14:23
@olimpicYT3356: to jest nabój
Odpisz
16 marca 2021, 14:25
@olimpicYT3356: to mieli w XVII wieku, a jako amunicja były używane kule i proch, lecz to nie był pocisk
Odpisz
18 marca 2021, 04:48
@piotrkacz: kula była pociskiem, za to nie była nabojem
Odpisz
18 marca 2021, 08:01
@SzybkiTill: zgadza się pomyliłem sieę, ale spostrzegłem jak edycja był już niemożliwa
Odpisz
16 marca 2021, 09:08
XD
Odpisz
16 marca 2021, 08:37
noł cap
Odpisz
16 marca 2021, 08:17
Cała sztuka strzelania z broni rozdzielnego ładowania:
Odpisz
14 marca 2021, 10:04
OPie, mogłeś sie postarać i przetłumaczyć, wystarczy wyciąć napis i dać po polsku z generatora
Ale poza tym dobry mem
Odpisz