Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2014, 20:49
3 od końca do kościół w mojej miejscowości ;_;
Odpisz
20 stycznia 2014, 23:26
@loskubusios123: Gdzie mieszkasz?
Odpisz
20 stycznia 2014, 23:27
@loskubusios123: Rabka Zdrój?
Odpisz
27 stycznia 2014, 18:57
@Tomulcio: Nie, Blizne. Miała miejscowość niedaleko Krosna.
Odpisz
7 lutego 2014, 20:27
@loskubusios123: Żadne Blizne, w prawym dolnym rogu jest napisane Rabka Zdrój. Nie kłam że to u ciebie.
Odpisz
22 stycznia 2014, 01:22
wow genialne piękne
Odpisz
20 stycznia 2014, 22:44
przepiękne.... pozazdrościć talentu : )
Odpisz
20 stycznia 2014, 19:32
"sebie". (czepiam się znowu)
Odpisz
20 stycznia 2014, 17:51
Ale ja chcę chociaż umieć rysować patyk
Odpisz
20 stycznia 2014, 18:46
@JTay_: To bardzo trudna technika dla wszystkich, zanim się jej nauczysz, musisz przejść BAAARDZO DŁUUUUUGII TRENING... ;_;
Odpisz
20 stycznia 2014, 18:32
fantastiko
Odpisz
20 stycznia 2014, 11:10
Musi mu się nudzić.
Odpisz
19 stycznia 2014, 19:44
Nie talent (a na bank nie tylko), lecz wiele lat ćwiczeń! A poza tym czemu niby autor uważa rysowanie tylko za pomocą długopisu czymś niezwykłym? Normalna, popularna technika rysowania...
Odpisz
20 stycznia 2014, 16:05
@elementiro: Narysuj takie coś. Nadal normalne ?
Odpisz
20 stycznia 2014, 17:48
@elementiro: bez talentu nic nie zrobisz a talent rozwija się ćwiczeniami
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2014, 17:53
@bylejakbylegdzie: Talent rozwija się ćwiczeniami? Przecież talent to coś innego niż umiejętności. Talent ma się od początku.
Odpisz
20 stycznia 2014, 17:57
@miszcz: no ale bez ćwiczeń talent nic nie da
Odpisz
20 stycznia 2014, 22:43
@elementiro: sam byś takiego nie narysował....
Odpisz
21 stycznia 2014, 15:33
@miszcz: Ktoś kiedyś powiedział, że "Geniusz to 1% inspiracji i 99% perspiracji". Akurat w przypadku realistycznych rysunków architektury technika i umiejętności są ważniejsze od iskry Bożej.
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:42
@Sylwia1231: Ano nie. Ale nie łudzę się i nie wykręcam, że "to dlatego, że nie mam talentu do rysowania", lecz zdaję sobie sprawę, że to kwestia tylko i wyłącznie mojego lenistwa.
Odpisz
21 stycznia 2014, 22:26
@elementiro: fajnie :D
Odpisz
18 stycznia 2014, 12:40
Rysując architekturę ciężko pokazać osobowość. Chyba, że ktoś jest familokiem.
Odpisz