Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 marca 2021, 14:35

Nie rel, nic nie osiągnęłam

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2021, 19:48

to osiągnij. Mi tak rodzice powiedzieli i wziołem się za siebie nawet nie wiedziałem że to takie łatwe.

Avatar JAMAN11

21 marca 2021, 19:58

hmm, wydaje mi się że gdyby to było takie proste to było by więcej osób, który coś osiągnęły. Kapitalizm zakłada cos podobnego, ale to w tym kraju nie bardzo jest możliwe. A tak poza tym, to chciałbym (bez żadnych złośliwości) co ty osiągnąłeś?

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2021, 20:02

@JAMAN11: jeszcze nie ale próbuje wszyscy są poprostu słabi i nie potrafią nic zrobič.

Avatar JAMAN11

21 marca 2021, 20:07

a, to próbuj dalej

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2021, 17:47

@JAMAN11: Zacząłem chodzić na kurs rysunku i rzeźbiarstwa przez co osiągnąłem jedną z najważniejszych rzeczy w życiu: satysfakcję z niego.

Avatar JAMAN11

17 lipca 2021, 22:11

Gratuluje.

Avatar PaintMaster69

21 marca 2021, 20:05

Nk z czego to?

Avatar Magda6315

22 marca 2021, 09:59

@PaintMaster69: Kaguya-sama, Love is war

Avatar Rayman122

22 marca 2021, 12:47

@Magda6315: tak

Avatar dawid51

15 marca 2021, 14:41

Albo jeszcze
Ja: osiągam coś
Rodzice: My osiągneliśmy
Ja: nie osiągam czegoś, przegrywam
Rodzice: Ty przegrałeś

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2021, 14:48

@dawid51: niestety

Avatar DeMajkel

21 marca 2021, 19:29

@dawid51: chyba, że pytają, gdzie popełnili błąd

Avatar IgiPolski

21 marca 2021, 19:17

Ale dziadkowie nie żyją.

Avatar
ddawdad

Edytowano - 15 marca 2021, 14:36

Niestety nie rel, ale może kiedyś...

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2021, 14:46

każdy pisze nie rel ,ale nikt nie pisze jak się czuje rel

Avatar dawid51

15 marca 2021, 14:40

Ja nie osiągam czegoś
Rodzicie: I have never seen this man in my life

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2021, 14:37

Nie rel

Avatar Sniegstopnialy6

Edytowano - 15 marca 2021, 14:37

Gdybym coś osiągnął coś to by pewnie syn kuzynki nauczycielki która mnie uczyła by tak mówoł a mama by pewnie mówiła o tym każdemu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Przerwa na herbatkę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka