Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2021, 09:01
Naruto?
Odpisz
18 marca 2021, 03:45
@Piotrekkk666: Pakt między Uchiha i Senju
Odpisz
17 marca 2021, 09:32
snajperzy czekają aż wyjdą gracze za to gracze czekają na snajperów aż się im znudzi logika
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2021, 19:57
Jak w grze jest się snajperem to siedzi się podwójnie, czyli 28 godzin
Odpisz
15 marca 2021, 21:02
@pikacz: bo siedzisz szybciej?
Odpisz
15 marca 2021, 21:31
@lolpandapl: skąd wiedziałeś że moim mainem jest snajper?
Odpisz
16 marca 2021, 07:14
@pikacz: sam się wygadałeś
Odpisz
17 marca 2021, 08:31
@pikacz: nie wtedy siedzisz do kwadratu
Odpisz
15 marca 2021, 19:12
Kierowcy też
Odpisz
15 marca 2021, 19:07
I ja kiedy przeglądam jeja na kiblu
Odpisz