Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2021, 21:48
Też tak kiedyś zdjęcie zrobiłam
Ładne?
Odpisz
16 marca 2021, 22:14
@LadyDialga: to nie jest jowisz nie oszukasz mnie
Odpisz
17 marca 2021, 07:59
@maslo123_5: To co według Ciebie? (Pytam tylko z ciekawości)
Odpisz
17 marca 2021, 08:00
@maslo123_5: nie oszukuje
To zdjęcie wieczornych chmur zrobione przez lotnetke
Odpisz
17 marca 2021, 08:14
@LadyDialga: no i dziękuje bardzo, kolory mi się nie zgadzały
Odpisz
17 marca 2021, 08:52
@LadyDialga: Zrobię lepsze
Odpisz
17 marca 2021, 11:30
@maslo123_5: Wiecznych chmur na Jowiszu lol
Odpisz
17 marca 2021, 18:14
@WHEEY: zrobiłeś już?
Odpisz
17 marca 2021, 21:45
@LadyDialga: Jak zrobię to dam
Odpisz
17 marca 2021, 21:46
@WHEEY: oke-
Ej za co ten wdółgłos?
Odpisz
17 marca 2021, 21:49
@LadyDialga: nie ja dałem
Odpisz
17 marca 2021, 21:50
@WHEEY: a ok to przepraszam
Odpisz
17 marca 2021, 22:08
@LadyDialga: jakiś typ ma zły humor i koniec
Odpisz
25 marca 2021, 14:43
@LadyDialga: Wczorajszy księżyc na przystawkę, do Jowisza jeszcze trochę zostało
Odpisz
25 marca 2021, 14:45
@WHEEY: uuuuu ładny
Odpisz
25 marca 2021, 14:46
@WHEEY: Moje gratulacje. Widzę że pogoda Ci mimo wszystko dopisała :)
Odpisz
25 marca 2021, 16:19
@WHEEY: super
Odpisz
5 maja 2021, 08:35
@LadyDialga: Warunki ...jowe, zdjęcie takie se. Może za tydzień.
Odpisz
5 maja 2021, 08:36
@WHEEY: i tak bardzo ładne :3
Odpisz
8 maja 2021, 08:36
@LadyDialga: Tu już trochę lepsze, ale Saturna
Odpisz
8 maja 2021, 08:50
@WHEEY: piękne.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2021, 12:49
@NigdyNieWiesz: te lepsze
Odpisz
29 lipca 2021, 12:49
@LadyDialga: Próba numer nie wiem przestałem liczyć
Odpisz
29 lipca 2021, 12:50
@WHEEY: wszystkie Twoje zdjęcia są piękne imo
Odpisz
29 lipca 2021, 12:50
@LadyDialga: Jak coś to jeja potężnie kompresuje, trochę rozpikselowane
Odpisz
22 marca 2021, 10:31
Za dużo wiesz
Odpisz
17 marca 2021, 23:28
Odpisz
16 marca 2021, 22:34
kiedyś próbowałem cyknąć ale średnio wyszło
Odpisz
16 marca 2021, 23:29
@lordbaysel: Oja, jego księżyce wyszły! Łał, Fajne!
Kiedy robiłeś? Bo chciałbym sprawdzić który księżyc jest który :D
Odpisz
17 marca 2021, 01:25
@Wombaton: Prawdopodobnie 2 czerwca, około 2, ale pewności nie mam
Odpisz
17 marca 2021, 08:54
@lordbaysel: K...a dlaczego ISO nie zmniejszyłeś, zamiast planety masz jakąś żarówke
Odpisz
17 marca 2021, 09:30
@WHEEY: Znawca się znalazł. ISO nie ma takiego znaczenia jak czas naświetlania. Zrobiłbym krótszy, nie pokazałoby księżyców, a Jowisz nadal by wyglądał jak jasna plama, tylko trochę mniejsza. Zresztą moge zarzucić.
Odpisz
17 marca 2021, 09:37
@lordbaysel: Jowisz to ta duża kropka czy mała
Odpisz
17 marca 2021, 13:04
@lubiestarego: Na obu, największa.
Odpisz
16 marca 2021, 21:12
Jowisz jest tak duży, że mógłby pomieścić jedną Ziemię
Odpisz
16 marca 2021, 23:29
@Kolodziej_1: Razem z prawie tysiącem innych
Odpisz
17 marca 2021, 07:53
@Kolodziej_1: 1320 ziemii
Odpisz
17 marca 2021, 11:10
@NigdyNieWiesz: ale zmieściłby jedną
Odpisz
17 marca 2021, 11:31
@Kolodziej_1: Oraz 1319 innych
Odpisz
17 marca 2021, 09:35
na jowiszu jest życie pozaziemskie krótko mówiąc dzike kaczki lub inne a i jeszcze woda
Odpisz
17 marca 2021, 08:48
Naprawdę myślałem że to Jowisz
Odpisz
16 marca 2021, 22:15
W sumie wolę wodę jak zimny huragan z dość odległym dnem
Odpisz
16 marca 2021, 21:22
W tym wypadku domowy jest dużo lepszy.
Odpisz
15 marca 2021, 21:37
to nie kaczki, ale pływa i nie jest łabędziem, więc masz automatyczną strzałkę w górę ode mnie opie
Odpisz