Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2021, 16:09
Bo na pewno zeus by się bardziej wyśilił/s
Odpisz
17 marca 2021, 18:54
Wiem, że już jest tu jedne zaproszenie, ale trzymajcie wersję grecką:
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας προσκαλώ θερμά σε μια γιορτή στο ναό μου, η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 7 του Εκατόμπαϊον, 479 π.Χ. στο ηλιοβασίλεμα στην κορυφή του Ολύμπου.
ο Δίας
Odpisz
16 marca 2021, 08:35
To i tak zadanie dodatkowe
Odpisz
17 marca 2021, 17:09
@ShadowLizard393: Może babka zaliczy i będzie wyższa ocena
Odpisz
17 marca 2021, 17:07
Bądźmy szczerzy, Zeus tak by to napisał
Odpisz
16 marca 2021, 10:43
Co jest w tym zadaniu trudnego? Która to jest klasa?
Odpisz
16 marca 2021, 11:05
@kasiakiku: Nie wiem zdjęcie jest z neta. Ale stawiam na 4 lub 5, bo wtedy się jakoś omawia bogów greckich i pisanie zaproszenia
Odpisz
16 marca 2021, 09:05
Hmmmm, a czy Zeus nie był czasem GRECKIM Bogiem? Czy zaproszenie nie powinno być napisane po grecku?
Odpisz
16 marca 2021, 09:57
@dawid51: Jest Bogiem może pisać po jakiemu chce
Odpisz
16 marca 2021, 08:42
Ale tak serio, co facetka od niego oczekiwała?
No elo elo śmiertelniku, wbijaj na olimp na bibe. Będzie o 11:00 4 marca 2020 roku. Pamiętaj żeby przynieść dziewice i łzy dzieci, na imprze będzie Dionizos i Hermes, więc pilnuj portfela! Za wstęp należy zapłacić szczątkami mojego pioruna którego połamałem i zgubiłem, jest łącznie 20 kawałków.
Gwarantuje wam świetną zabawę. Podpisano Zeus
Odpisz
16 marca 2021, 08:42
@Pabeu: normalnego zaproszenia?
Odpisz
16 marca 2021, 08:44
@NormalnyCzlowiek:
Ale jak miałoby wyglądać zaproszenie od je*anego boga, nie mogła dać jakiegoś bardziej przyziemnego pytania?
Odpisz
16 marca 2021, 08:46
@Pabeu: temat dobry jak każdy inny
Odpisz
16 marca 2021, 08:49
@NormalnyCzlowiek:
To powiedz mi jak jako Zeus zaprosić kogoś na impreze na olimpie, bo ja bym chyba pociął się kartką gdybym miał taki temat
Odpisz
16 marca 2021, 08:55
@Pabeu: Zapraszam wszystkich uczniów klasy X na ucztę która odbędzie się w moim domu na olimpie dnia 20 marca 2021 o godzinie 14:00. Uczta będzie trwała dwie godziny, każdy mile widziany.
Zeus
Serio taki problem?
Odpisz
16 marca 2021, 08:59
@polska_cebulka:
Dla mnie tak, bo co by sie k...a miało zdarzyć żeby grecki wrzechbóg zapropsił sobie klase drugom ce do raju
Odpisz
16 marca 2021, 08:36
Napisał? Napisał, czego chcieć więcej
Odpisz