Tata zmienił swoje konserwatywne poglądy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2021, 09:09
Daj ktoś szablon?
Odpisz
21 stycznia 2022, 12:13
lekko przyciąłem
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2021, 00:28
-A wiesz Andszejku, ty to dobry chłop jesteś. To, że lubisz w pupę to nic. Ale muszę ci zadać jeno pyytanie: Czemu mój syn?
-A jakoś się zgadaliśmy i zaiskrzyło, i tak się już dłuższy czas trzymamy, prze pana.
-Daaj spokój. Żaden pan, na ,,pana" trzeba mieć wygląd i pieniądze. Władek jestem. Ale ty możesz mi mówić ,,tato".
-Naprawdę? Dziękuję, to dla mnie wiele znaczy... Tato.
-To jak? Po kolejnym za scementowanie rodzinnych więzi?
-No ba! Lejesz ojciec!
-No i to mi się, kur*wa, podoba! Wiesz, mało rzeczy mi się w życiu udało... Ale zięcia to ja mam zajebistego! Zdrówko!
Odpisz
18 marca 2021, 00:35
@Figarus: mam nadzieję że wyjdzie sequel.
Odpisz
18 marca 2021, 01:00
@SurMix: Wedle życzenia.
-Tato, musimy z Andrzejem wracać do siebie, jest już 3 nad ranem.
-Spie*rdalaj, piję z zięciem!!!
-Proszę cię, on ledwo się trzyma na nogach!
-Jak może się trzymać na nogach, skoro siedzimy? Oj synek, synek... Napij się, to będziesz trzeźwo myślał.
-A kto będzie prowadził?
-Możecie się przespać tutej. Jest piątek. Andszejek nie pracuje w weekendy, a ty możeszsz zaswonić do szefa, że kiepsko się czujesz.
-Mamo, i ty pozwalasz na takie libacje?!
-Oj, synek, dobrze, że ty dziadka nie pamiętasz, dopiero byś wiedział co to libacja. To, że ojciec zleje się w portki to nic. Jego ojciec potrafił narzygać do telewizora, a rano nie było nawet śladu, żeby przy nim majstrował. Śmierdziało wtedy bełtem i berbeluchom przez tydzień. *Ostentacyjnie przewraca strony jakiegoś typowo babskiego pisma*
-Nosz ja pier...! Andrzej, a ty co? Nic nie powiesz?!
-Kuku. Kuku. Kukułeczka sra... *Jeb na podłogę*
-Kur*wa, Marek, niby z was dwa chopy, a suszysz mu łeb, jakbyś był babą. Utnij se kuśkę i w sumie będzie z was normalfna para.
-Suszyć, to będzie was w gębach jutro rano, pijaki!
*Andrzej wstaje migiem z podłogi*
-Kto pijany?! Ja pijany?! *Jeb jak kawka na podłogę*
-Synek, weź usiądź i daj nam w spokoju dokończyć tą czfartą flasze... *Bleee*
-Nie wierzę. No, jak ch*uj, nie wierzę. Puścił pawia.
-... A paw rozwinął skrzydła i poleciał dumny w stronę wschodzącego słońca.
Rzekł Andrzej z podłogi, wyjątkowo wyraźnym, poważnym tonem, po czym zaczął momentalnie chrapać.
Odpisz
18 marca 2021, 07:19
@Figarus: o nie! To za mało, czekamy na kontynuację
Odpisz
18 marca 2021, 08:07
@Figarus: Kuźwa Opie
ZŁOTO
Odpisz
18 marca 2021, 09:33
@plastikowy_dinozaur: Ależ proszę bardzo.
Tymczasem w aucie
-Marek...
-Nieodzywaj się!
-No ale Marek... Mareczek...
-Stól pysk Andrzej.
-No ale co ty taki obrażony?
-Bo dochodzi czwarta rano, a ja muszę dojechać do domu, położyć pijanego w trzy dupy ciebie spać i wyspać się w niecałe trzy godziny.
-A kto powiedział, że bęsiesz spał?
-Ty. Z tapczaniku.
-Ale jak to, Mareniuniu? Pięć lat razem i nie możemy spać w jednym łóżku?
-A może być nawet trzydzieści. Z pijakami nie śpię.
-No ale z teściem miałem się nie napić?
-Napić, a naj*ebać jak szpak, to dwie różne sprawy. Z resztą, kurde, teść. Rok temu, kiedy cię przedstawiłem groził, że mnie wydziedziczy. Że też ja nie poszedłem w ślady tego pijaka i piję od święta...
-Ale my pszecież opijaliśmy święto... Niepodległości Armenii.
-Andrzej... Milcz! Wystarczy, że musiałem zarzyganego ojca wrzucić do wanny razem z mamą. Jeszcze ciebie będę musiał ciągać na czwarte piętro. Andrzej... Śpi. Przynajmniej będę miał spokój. Czekaj...
Marek wciągnął nagle powietrze
-No to jest już przesada! Będę musiał położyć tego chlora obok legowiska Ciapka. Wystarczy fotel pasażera. Tapczanu nie pozwolę mu zaszczać...
Odpisz
11 kwietnia 2021, 14:26
@Figarus: złoto
Odpisz
18 marca 2021, 08:06
Ten gej:
Odpisz
17 marca 2021, 22:59
A mnie tak zastanawia, czy nie mogło być po prostu dziewczyna? Wydaje mi się że nie zmieniło by to znaczenia (oprócz tytułu), a jakoś tak nwm lepiej by przmiało
Odpisz
17 marca 2021, 23:24
@Eranusieq: Nie miało brzmieć lepiej, tylko dziwniej. A poza tym miało być o tym, że alkohol ważniejszy jest od pierdół w stylu upodobania czy preferencje.
Odpisz
17 marca 2021, 23:57
@Eranusieq: Nie sądzę, aby mem uwzględniający mniejszości seksualne kogoś bolał, ci ludzie tez istnieją i jak się raz na jakiś czas zdarzy mem z gejem, który jednocześnie nie jest memem z samego faktu bycia gejem nic złego nie powinno się stać
Odpisz
18 marca 2021, 00:08
@KittyCiastko: Akurat z homoseksualistów to też jest śmianie, bo śmieszą mnie oni nie mniej niż tysiące innych rodzajów osób.
Odpisz
17 marca 2021, 22:11
czemu te napisy są takie dziwne i nie tylko tu, jakby były wycięte i wklejone do innej scenki
Odpisz
17 marca 2021, 22:17
@Racibor: Trzeba było je powiększyć, bo inaczej miałyby wielkość mrówki.
Odpisz