Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

17 marca 2021, 21:36

Bruh jestem w szóstej klasie a moje życie towarzyskie w realu dosłownie nie żyje jakoś tak od w sumie nie wiem kiedy ale długo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar makaron10

21 marca 2021, 12:41

@Bobiepl: Ja jutro kończę 14

Avatar wikto4

22 marca 2021, 12:31

Avatar DoraExplora

21 marca 2021, 17:55

w 1 klasie też tak myślałam

Avatar Wedkarz

21 marca 2021, 09:21

Nie sadzilem ze tutaj sa same dzieci.. Chyba muszę usunąć jeja

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Wedkarz

24 marca 2021, 04:53

@makaron10: Do kogo to ok było?

Avatar makaron10

24 marca 2021, 07:31

@Wedkarz: Do Ciebie

Avatar kwiato99

20 marca 2021, 21:52

W szóstej klasie zaczyna się "dZiEwCzNoWaNIe" ?

Avatar Kebasa_z_mema

21 marca 2021, 08:47

@kwiato99: Taki jeden chłop co go praktycznie nikt nie lubi z mojej klasy już w pierwszej podbijał do jakiejś deski, również z mojej klasy, a kiedy w czwartej doszły nowe osoby i sporo nowych dziewczyn, zarywa do nich
Ale po tym gościu można sie spodziewać dosłownie wszystkiego

Avatar Le_Robin

21 marca 2021, 08:19

Ja jestem w szóstej klasie i dałem lasce kosza ;_;

Avatar Bobiepl

21 marca 2021, 12:51

@Le_Robin: nie miała własnego?

Avatar kamakgame

20 marca 2021, 23:57

Mój kolega co miał 14 dziewczyn i podbija do kolejnych:

Avatar Drag_on

21 marca 2021, 00:19

@kamakgame: to tylko 14 więcej niż ja

Avatar Po_Prostu_Ktos

17 marca 2021, 21:47

Jestem w 6 i nie cierpię mojej klasy

Avatar Nokia_701

20 marca 2021, 21:17

@Po_Prostu_Ktos: polowa mojej (tez 6 klasa, a dokladniej 6g) jest taka srednia bo polowa jest kidami

Avatar Po_Prostu_Ktos

20 marca 2021, 23:08

@Nokia_701: u mnie to 3/4

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

20 marca 2021, 20:18

To mi przypomina jak będąc w klasie 1-3 widząc zachowanie starszaków (np. akurat kiedy czekało się na autobus to kazali nam stać klasami, a te starsze klasy stały jako pierwsze by jako pierwsze wejść) to obiecałam sobie, że nie będę jak oni i będę mieć szacunek do młodszych.

No i do młodszych szacunek miałam, chociaż oni nie mili szacunku do mnie i spora część z nich traktowała mnie jakbym to ja była to młodsza (no i jeszcze jedna z takich lasek groziła mi nożem, bo niby hajs jej byłam winna, ale to już inna historia)

Avatar maslo123_5

20 marca 2021, 21:06

@BardzoOryginalnaNazwa: też to sobie obiecałem i ja to robie inaczej, jeżeli typ mnie traktuje jak szczyla to ja go traktuje tak że np. podczas przerwy na obiad gdzie wszyscy lecą z prędkością bliżej nie znaną ja osobę x zatrzymuje poprzez blokowanie drogi i chodzenie bardzo wolno

I czekaj
NOŻEM

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

20 marca 2021, 21:12

@maslo123_5: Genialne

Tak.
Groziła mi, ze niby jestem jej winna hajs.
A ja nic o tym nie wiedziałam
Po prostu do mnie podeszła i gadała żebym wyskakiwała z hajsu

Avatar maslo123_5

20 marca 2021, 23:04

@BardzoOryginalnaNazwa: ważne gdzie to było, bo jeżeli w jakimś miejscu gdzie jest chociaż jedna osoba na 200 metrów to trzeba drzeć pystka. Mózg oponenta się przegrzewa a wszyscy patrzą na małego gówniaka któremu trzeba zabrać nóż

Avatar Biala_Osmiornica

20 marca 2021, 22:51

Ja będący w 2 klasie technikum i nie mający nigdy dziewczyny

Avatar Nokia_701

20 marca 2021, 21:16

pozdrawiam, szóstoklasista

Avatar PolishDestroyer

20 marca 2021, 20:12

Ja już trzecioklasistów uważałem za niemalże dorosłych...

Avatar IgiPolski

17 marca 2021, 21:34

Jak wygląda siódmoklasista(ja znaczy sie tak mam takie oczy)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Kuman

17 marca 2021, 22:00

Avatar kwiato99

17 marca 2021, 22:39

@Kuman: ja tam z nim i twarz mam trochę jak bilbo Baggins

Avatar Dr_Samozwaniec

17 marca 2021, 22:08

Kiedy przekroczycie 20, każdy poniżej 18 roku życia bedzie dla was wyglądał jak przedszkolak

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2021, 21:45

Jestem w 7 i jedyny kontakt z płcią przeciwną mam raz w tygodniu na zbiórce harcerskiej a i tam jest on mocno ograniczony Bo większość dziewczyn (jakieś 90%) są już w starszej drużynie i za rok dopiero do nich dołączę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kuman
Dodane przez: Kuman

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nigdy na to nie wpadną

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Północne Węgry

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka