Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Phi!
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2012, 15:29
to nie HEADCRAB tylko Alien -.-
Odpisz
18 lipca 2012, 17:41
@Wojtek25: nie można tego określić konkretnie bo: alien z tego co pamiętam miał taki jakby ogon a tutaj nie widać za to headcrab był podobnej budowy ale z innego jajka się wykluwał jeżeli dobrze pamiętam
Odpisz
3 lutego 2013, 16:07
@Wojtek25: alien to taki kosmita! a hedcrab znosił jajka w jakiejś rzywej istocie i się z brzucha wykluwał obcy czyli alien
Odpisz
17 kwietnia 2013, 07:17
@kotekada4: W Alienie (film) te stworzonka nazywały się faceheader
Odpisz
18 kwietnia 2013, 12:06
@Wojtek25: wiem... sorki, pomyliło mi się.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 09:53
@kotekada4: np. (no problem)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 11:39
@Wojtek25: ;) , ale w pierwszym komentarzu napisałeś : to nie HEADCRAB tylko Alien -.-. Rozumiesz, że alien inaczej wygląda niż ten faceheader?
Odpisz
20 kwietnia 2013, 12:24
@kotekada4: wiem wiem... mój błąd "alien" to już wykluty z człowieka , faceheader jeszcze tylko infekuje żeby stworzyć aliena (alien jescze teoretycznie składa jaja)
Odpisz
20 kwietnia 2013, 13:27
@Wojtek25: Dokładnie, królowa składa jaja, z nich wykluwa się faceheader, faceheader składa jaja w żywych stworzeniach i ludziach.A na koniec po jakimś czasie w ofiarze faceheadera w klatce piersiowej alien zaczyna bić ogonem w brzuch i w ten sposób wydostaje się z ofiary.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 13:28
@heros751: chyba cie z***ło... Alien się nie wykluwa z jajka, królowa składa jaja, z nich wykluwa się faceheader, faceheader składa jaja w żywych stworzeniach i ludziach.A na koniec po jakimś czasie w ofiarze faceheadera w klatce piersiowej alien zaczyna bić ogonem w brzuch i w ten sposób wydostaje się z ofiary.
Odpisz
20 kwietnia 2013, 14:57
@kotekada4: podaj mi gg/skype...
Odpisz
21 kwietnia 2013, 10:45
@Wojtek25: GG - 31880634 a skypa ci nie podam o.o
Odpisz
2 maja 2013, 20:00
@kotekada4: Przepraszam że nie jestem Nerdem :P
Odpisz
3 maja 2013, 08:53
@heros751: Nie winię cię za to, ale jak tego nie oglądałaś to nie pisz głupot ok?
Odpisz
7 maja 2013, 18:51
@kotekada4: Oglądałem, ale częściowo bo byłem czymś innym zajęty, a half life przeszedłem, więc gościu że się pomyliłem to się nie spinaj, ok?
Odpisz
8 maja 2013, 16:56
@heros751: PO 1. jestem dziewczyną, po 2. trzeba było oglądać, a po za tym jak nie jesteś pewny to nie pisz
Odpisz
11 maja 2013, 10:43
@kotekada4: Ty się nie musisz spinać, nie? a że dziewczyną jesteś to nie zobaczyłem przy twoim nicku, więc przepraszam.
Odpisz
11 maja 2013, 15:16
@heros751: ok ...
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:03
@Wojtek25: facehugger
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:04
@heros751: headcrab przytulał całą głowę
Odpisz
13 sierpnia 2013, 22:43
@Epickiodkrywca: Jezu chryste. Alien to tytuł filmu. Błędni nazywane też są te potwory alienami. To są Ksenomorfy, a to cos co sie wykluwa to twarzołap czyli jak ktoś już napisał Facehugger.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 12:58
@ArekTIGER: wiem
Odpisz
12 stycznia 2014, 17:31
@ArekTIGER: facehugger by się po polsku nazywał przytulacz twarzy ._.
Odpisz
19 lutego 2014, 18:37
Ale jest tłumaczone jako twarzołap.
Odpisz
28 marca 2014, 14:26
@ArekTIGER: Xenomorph jak juz
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:56
@kotekada4: Xenomorph jest po angielsku, a po polsku tak jak napisałem wcześniej :>
Odpisz
6 kwietnia 2014, 20:24
@ArekTIGER: Nie ma wersji polskiej, jest tylko "obcy" xenomorph, nie ksenomorf
Odpisz
9 kwietnia 2014, 18:28
@kotekada4: Miałem gdzieś płytę to bym ci pokazał, ale nie moge znalezc. Wiec sie nie madruj jak nie wiesz :>
Odpisz
9 kwietnia 2014, 18:49
@ArekTIGER: Wiem co mówię, ksenomorf to po prostu wersja nie poprawna i tyle
Odpisz
31 maja 2020, 15:55
@kotekada4: konia ma na profilowym koniara
Odpisz
6 kwietnia 2014, 20:24
haha tag, " robak xd
Odpisz
24 sierpnia 2011, 14:29
Pro obrazek xD
Obejrzałem całą sagę - ( Obcych , Predatorów i O vs P )
Gorąco polecam ;:D
Odpisz
25 sierpnia 2011, 11:42
@Bodex: ja też ale to chyba też z innego filmu zapomniałem nazwe
Odpisz
13 sierpnia 2013, 22:43
Ja nie oglądałem tylko Predators czyli trzeciego z serii predator
Odpisz
15 listopada 2012, 16:08
heheh to headcrab -,-
Odpisz
31 sierpnia 2011, 19:32
normalnie headcrab z half life
Odpisz
26 sierpnia 2011, 17:59
Trudne sprawy powinny sie tym zająć
Odpisz
24 sierpnia 2011, 20:26
hehe
Odpisz
24 sierpnia 2011, 15:07
głupie
Odpisz
24 sierpnia 2011, 18:52
Oglądałeś obcych?
Odpisz
24 sierpnia 2011, 18:53
Jak tak, to powinieneś wiedzieć o co chodzi. A obrazek 5/5 i do ulu ;)
Odpisz
24 sierpnia 2011, 12:23
Jakby kto nie wiedział, to chodzi tutaj o facehuggera,larwę Obcego,która wykluwa sie z takiego jajka,rzuca się na twarz i składa jajko w twoim ciele.
Odpisz
24 sierpnia 2011, 14:03
@Sauron: thx, nie wiedziałem, myślałem że jajko zgniło i wychodowało pająka zombie :-)
Odpisz
24 sierpnia 2011, 08:13
Fragment filmu "Obcy - 8. pasażer "Nostromo" XD
Odpisz
24 sierpnia 2011, 10:51
@voltorb8: Dobrze mówisz. a co do obrazka super 5 na 5 i do ulu.
Odpisz