Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojtek25

3 czerwca 2012, 15:29

to nie HEADCRAB tylko Alien -.-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar kotekada4

9 kwietnia 2014, 18:49

@ArekTIGER: Wiem co mówię, ksenomorf to po prostu wersja nie poprawna i tyle

Avatar yanusze

31 maja 2020, 15:55

@kotekada4: konia ma na profilowym koniara

Avatar kotekada4

6 kwietnia 2014, 20:24

haha tag, " robak xd

Avatar Bodex

24 sierpnia 2011, 14:29

Pro obrazek xD
Obejrzałem całą sagę - ( Obcych , Predatorów i O vs P )
Gorąco polecam ;:D

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2011, 11:42

@Bodex: ja też ale to chyba też z innego filmu zapomniałem nazwe

Avatar ArekTIGER

13 sierpnia 2013, 22:43

Ja nie oglądałem tylko Predators czyli trzeciego z serii predator

Avatar logeen09

15 listopada 2012, 16:08

heheh to headcrab -,-

Avatar heros751

31 sierpnia 2011, 19:32

normalnie headcrab z half life

Avatar Ziomexik

26 sierpnia 2011, 17:59

Trudne sprawy powinny sie tym zająć

Avatar kamien6

24 sierpnia 2011, 20:26

hehe

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2011, 15:07

głupie

Avatar miszcz

24 sierpnia 2011, 18:52

Oglądałeś obcych?

Avatar miszcz

24 sierpnia 2011, 18:53

Jak tak, to powinieneś wiedzieć o co chodzi. A obrazek 5/5 i do ulu ;)

Avatar Sauron

24 sierpnia 2011, 12:23

Jakby kto nie wiedział, to chodzi tutaj o facehuggera,larwę Obcego,która wykluwa sie z takiego jajka,rzuca się na twarz i składa jajko w twoim ciele.

Avatar kubapilot

24 sierpnia 2011, 14:03

@Sauron: thx, nie wiedziałem, myślałem że jajko zgniło i wychodowało pająka zombie :-)

Avatar voltorb8

24 sierpnia 2011, 08:13

Fragment filmu "Obcy - 8. pasażer "Nostromo" XD

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2011, 10:51

@voltorb8: Dobrze mówisz. a co do obrazka super 5 na 5 i do ulu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Phi!

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka