Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Kubaczyz1

19 marca 2021, 10:44

o co chodzi z "kliknij f"

Avatar Orzechowy

19 marca 2021, 12:11

Avatar Broolie

19 marca 2021, 12:12

W grze Call of Duty: Advanced Warfare na pogrzebie była opcja "Press F to Pay Respects" stąd wzięło się to F

Avatar
Kubaczyz1

24 marca 2021, 13:35

@Orzechowy: aha

Avatar PridSanisi

19 marca 2021, 21:12

komentarz obrazkowy

Avatar IgiPolski

17 marca 2021, 23:16

Ale teraz musisz się tłumaczyć przed nauczycielką:

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2021, 23:28

@IgiPolski: Po czym ją też powalasz jednym ciosem:

Avatar Orzechowy

19 marca 2021, 12:24

Po czym przychodzi dyrektor

Avatar AnonimowyWilk

19 marca 2021, 18:01

@Orzechowy: I jego też powalasz jednym ciosem:

Avatar madmaxeledus04

18 marca 2021, 20:24

Pamiętam jak to w podstawowej jakiś gówniak kopnął mnie w kolano, więc wstałem, rzuciłem o ziemię, a do tego moja klasa przyszła dorzucić swoje kilka groszy. Co się okazało miał krwiaka i tak naprawdę o mało co go nie zabiłem.

Avatar Spider007

18 marca 2021, 22:59

@madmaxeledus04: pomyślałem o smooth Criminal

Avatar kacperski1988

17 marca 2021, 23:08

Nie można bić słabszych :c

Avatar Burgerchinski

17 marca 2021, 23:09

@kacperski1988: A Niemcy napadli na osłabioną Polskę w 1939 roku

Avatar GayViking

17 marca 2021, 23:13

@kacperski1988: Można, a nawet trzeba.

Avatar NormalnyCzlowiek

17 marca 2021, 23:14

@kacperski1988: można kopać, można rzucać, zamknąć w beczce

Avatar madmaxeledus04

Edytowano - 18 marca 2021, 20:07

@kacperski1988: kiedy poniżają to obowiązek silniejszego

Avatar NigdyNieWiesz

18 marca 2021, 20:52

@NormalnyCzlowiek: O, widzę że mam do czynienia ze znawcą :)

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2021, 20:37

Mam nadzieję, że nie w podstawówce

Avatar Szczeciniak

18 marca 2021, 06:45

Rel

Avatar Nusiekk

17 marca 2021, 23:10

bylo dobić frajera

Avatar Kuman

17 marca 2021, 23:09

masz 14 lat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Burgerchinski
Dodane przez: Burgerchinski

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka