Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2022, 19:55
Tego się nie da normalnie przeczytać jak się pamięta jeszcze wieczorynki
Odpisz
22 marca 2021, 15:35
Teraz wszystkie fake potterhead tak niby lovciają tego draco ( bez urazy dla prawdziwych fanek i fanów) ale dla mnie Neville jest o pierdyliard razy lepszy
Odpisz
21 marca 2021, 11:17
Nie ma to jak lubić Harrego Pottera (jako serię) ale nienawidzić Harrego Pottera (jako bohatera)
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2021, 06:54
Neville > Harry
Neville zaraz po Ronie to moja ulubiona męska postać z Harry'ego Pottera, a sam Harry jest ok, ale momentami mnie wk...iał (a jakoś nigdy główni bohaterowie danej serii mnie nie wk...iają)
Odpisz
18 marca 2021, 07:32
@BardzoOryginalnaNazwa: no, mam podobne odczucia
Odpisz
20 marca 2021, 15:12
@BardzoOryginalnaNazwa: najgorsze w Harrym było to że on nigdy nie ponosił za nic konsekwencji np. gdy znalazł podręcznik księcia półkrwi to rzucał zaklęcia o których nic nie wiedział na przypadkowych ślizgonów i co dostał za stwarzanie niebezpieczeństwa w Hogwarcie? Nic nie dostał nawet szlabanu żadnego
Odpisz
20 marca 2021, 15:24
@Martyna_09: Ja rozumiem że nie mogli mu dać konsekwencji, bo 'hur dur wybraniec, to on pokona Sam Wiesz Kogo".
Ale mogli mu chociaż zrobić ochrzan za coś. Ale nie - wszystko mu uchodziło na sucho. Ja rozumiem, że Harry miał trudne dzieciństwo, ale..za łatwo miał pod górkę.
Podczas gdy Neville mieszkał z babcią, która była dla niego surowa, rodzice byli torturowani (a potem niezdolni do wychowania syna). A sam Neville to było takie "od zera do bohatera".
Bo był grubaskiem i fajtłapom, który nie miał pewności siebie, ale z czasem był coraz lepszy, zyskał odwagę i pewność siebie i więża ratując przytupasów Pottera.
I właśnie przez takie coś Neville zasługuje na mój (i sporej częsic fanów) szacunek.
Odpisz
21 marca 2021, 09:17
@BardzoOryginalnaNazwa: tak Neville to złoto
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2021, 09:17
Neville to seksi typ
Odpisz
20 marca 2021, 15:30
Jak to chyba gumisie przecież.
Odpisz
20 marca 2021, 17:10
@PROrecker: nie wiem dlaczego admin zmienił tytuł na niezwiązany z gumisiami ale cieszy mnie, że przepuścił na główną
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2021, 15:14
Neville kozak totalny.
Odpisz
20 marca 2021, 13:50
ło ...j gumisie cooo
Odpisz
20 marca 2021, 10:16
21 wdółgłosów to ludzie którzy nigdy nie słyszeli tej piosenki
Odpisz
20 marca 2021, 12:47
@Ojkogameplay: 39...
Odpisz
20 marca 2021, 13:22
@Ojkogameplay: albo nie załapali o co chodzi
Odpisz
18 marca 2021, 09:21
Nie oglądałem Harrego pottera
Odpisz
20 marca 2021, 10:08
też
Odpisz
20 marca 2021, 10:55
@ursusowanie: oczywiście wszyscy muszą dawać mi strzałki w doł bo czegoś nie oglądałem
Odpisz
20 marca 2021, 11:36
No bo oni oglądali, więc się nie zgadzają z opinią.
Odpisz
20 marca 2021, 11:51
@jacek1s: uważaja że oglądaleś.
Odpisz
20 marca 2021, 11:52
@orzech39: Nie, zgadzają się z moim zdaniem na temat negatywnej oceny komentarza. Ale tak, oglądałem i to nie raz.
Odpisz
20 marca 2021, 11:17
Odpisz
20 marca 2021, 11:15
To jest piękne
Odpisz
20 marca 2021, 10:24
Co do tytułu - lubię.
Odpisz
18 marca 2021, 07:52
Odpisz
18 marca 2021, 14:28
@Xninja11: dzięki
Odpisz
18 marca 2021, 08:06
OP-ie jak ty mi teraz zaimponowałeś
Odpisz
18 marca 2021, 14:28
@Oloest4: dziękuję, myślałem nad tym z godzinę po tym jak wpadłem na to, że abra kadabra brzmi jak to zaklęcie
Odpisz