memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 marca 2021, 12:36
Aż mi się przypomniał mój arsenał, czyli jeden nóż i proca.
Odpisz
18 marca 2021, 12:30
Zostaw pająka, tylko chciał k...a cukier pożyczyć a ty mu w morde strzelasz z pistoletu.
20 marca 2021, 09:16
@Dawidosalpinos: czemu o tym pomyślałem?
19 marca 2021, 23:51
Boży chyba ma arachnofobię, wywalil mój komentarz że pająki są wspaniałe
20 marca 2021, 09:13
@Wilczyca7: byćmoże
20 marca 2021, 00:26
>badz mna >zacznij grac w hitmana >wejdz tego samego dnia na jeja >pierwszy mem o Hitmanie >codoc.....mp4
19 marca 2021, 22:22
absolution grałem
19 marca 2021, 21:14
Przeszedłem tylko hitman blood money i trylogię world of assassination. Najzajebistrze gry skradankowe ever.
19 marca 2021, 21:38
@Errror_Sans: Hitman rozgrzeszenie dla mnie najlepsze
19 marca 2021, 21:32
rel
18 marca 2021, 10:47
Hitman fajną seria ale mam pełną wersję Hitman 2016 tylko
18 marca 2021, 10:08
Raz jednego walnąłem wiatrówką, jeżeli nie uciekł, to zmiotło go to tak, jak człowieka z 30 strzałów z granatnika.
18 marca 2021, 09:59
Hitman Absolution, fajna gra, polecam
18 marca 2021, 09:55
mam arachnofobię
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 marca 2021, 12:36
Aż mi się przypomniał mój arsenał, czyli jeden nóż i proca.
Odpisz
18 marca 2021, 12:30
Zostaw pająka, tylko chciał k...a cukier pożyczyć a ty mu w morde strzelasz z pistoletu.
Odpisz
20 marca 2021, 09:16
@Dawidosalpinos: czemu o tym pomyślałem?
Odpisz
19 marca 2021, 23:51
Boży chyba ma arachnofobię, wywalil mój komentarz że pająki są wspaniałe
Odpisz
20 marca 2021, 09:13
@Wilczyca7: byćmoże
Odpisz
20 marca 2021, 00:26
>badz mna
>zacznij grac w hitmana
>wejdz tego samego dnia na jeja
>pierwszy mem o Hitmanie
>codoc.....mp4
Odpisz
19 marca 2021, 22:22
absolution grałem
Odpisz
19 marca 2021, 21:14
Przeszedłem tylko hitman blood money i trylogię world of assassination.
Najzajebistrze gry skradankowe ever.
Odpisz
19 marca 2021, 21:38
@Errror_Sans: Hitman rozgrzeszenie dla mnie najlepsze
Odpisz
19 marca 2021, 21:32
rel
Odpisz
18 marca 2021, 10:47
Hitman fajną seria ale mam pełną wersję Hitman 2016 tylko
Odpisz
18 marca 2021, 10:08
Raz jednego walnąłem wiatrówką, jeżeli nie uciekł, to zmiotło go to tak, jak człowieka z 30 strzałów z granatnika.
Odpisz
18 marca 2021, 09:59
Hitman Absolution, fajna gra, polecam
Odpisz
18 marca 2021, 09:55
mam arachnofobię
Odpisz