Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PAT_LISTONOSZ

23 lipca 2022, 22:21

HA HA HA KEBAB KEBAB XD
*dzwięki strzałów z kałacha*
Panie kebabie ja już tak nie będe
*nóż wbity w gardło*
A mogłem zostać kucharzem.....

Avatar Aramil1993

21 marca 2021, 21:13

To obozy reedukacyjne nie obozy zagłady. Tam robią pranie mózgu, a w obozach zagłady prowadzą fizyczną eliminacje. Jednak jest różnica.

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2021, 21:30

@Aramil1993: ruskie łagry też były nazywane przez władzę,propagandę itp obozami reedukacji więc to jeden pies

Avatar Mijak

22 marca 2021, 00:54

@Aramil1993: Ja słyszałem, że w Chinach są obozy zagłady i to wyjątkowo okrutne. Członkowie niewygodnych dla władzy grup - głównie religijnych - są krojeni na organy, bez znieczulenia - bo kto by się przejmował znieczuleniem dla kogoś, kto i tak niedługo umrze? No i czasem wycinają tylko takie organy, że człowiek bez nich jest jeszcze w stanie przeżyć kilka godzin. Zdawałoby się, że to bez sensu, bo powinni pozyskiwać wszystko do ostatniego kawałeczka, ale tam naprawdę mają tego aż za dużo. Jedyny kraj z taką opieką zdrowotną, że to organy do przeszczepu czekają na pacjentów, zamiast na odwrót.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2021, 21:45

@Mijak: siup do zupy

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2021, 22:24

tzn oczywiście możliwe że to nie jest kopiuj wklej Auschwitz ale zaznaczam że jak są nazywane a czym są w rzeczywistości to dwie różne kwestie

Avatar wybitny_koles

22 marca 2021, 08:01

Chiny to najgorszy kraj świata.

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2021, 15:34

@wybitny_koles: A ludzie narzekają na Polskę...

Avatar Lord_Endless

27 marca 2021, 22:52

@wybitny_koles: Nie tylko. Korea Północna również.

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2021, 19:03

bo w Polsce też jest ...jowo

Avatar BilmoBlampkins

26 marca 2021, 08:57

Tylko wiecie że one nie istnieją?

Avatar Orzechowy

22 marca 2021, 10:21

A co ma zrobić taka osoba? Powiedzieć rządowi chińskiemu, że źle jest mordować ludzi? Opinia przypadkowej osoby może przekonać kogoś co do niekulturalności w nazywaniu arabów kebabem, ale nie zmieni działań rządu Chin

Avatar przemek1ni

23 marca 2021, 08:02

@Orzechowy: Jako jednostka nie jesteś w stanie zmienić działań rządu innego państwa, ale gdyby ludzie postronni nie zaczęli tego problemu nagłaśniać, inne rządy by się tym nigdy nie zainteresowały, a to już zmianę może wywołać

Avatar The_epictroll

22 marca 2021, 11:39

XD

Avatar
maksfanhelikoptera

22 marca 2021, 09:03

XD

Avatar Wedkarz

22 marca 2021, 01:17

W Chinach sa obozy zaglady?

Avatar TheExpertt

22 marca 2021, 07:37

@Wedkarz: tak

Avatar rickimorty

21 marca 2021, 22:19

Właśnie, Turków nazywa się kebabami

Avatar IgiPolski

18 marca 2021, 14:25

Widzisz, głupi wypowiada się na głupie tematy. Mądrzy zaś wypowiadają sie na mądre tematy, o których mają coś do powiedzenia

Avatar
Valentine_

Edytowano - 21 marca 2021, 20:53

@IgiPolski: dlatego ty wypowiadasz się najczęściej po tym pierwszym

Avatar IgiPolski

21 marca 2021, 21:51

ja jestem tylko prostym wiedźminem. Nie jestem na świecie po to, by rozumieć, jestem tu, by zabijać potwory

Avatar onui2

22 marca 2021, 08:59

@IgiPolski: no to idź robić co masz robić i się nie interesuj tym czym masz się nie interesować (zwłaszcza skoro sam to przyznałeś)

Avatar RevLer

21 marca 2021, 20:56

Chiński rząd to samo zło więc tym by julki z twittera mogły by się zająć.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2021, 12:44

Zostanie nazwanym kebabem to nie obraza, bo kebaby są dobre

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
bylojuz12

18 marca 2021, 13:34

Brzmi jak kanibalizm.

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2021, 20:29

Wszystkim życzę, aby ktoś kiedyś nazwał ich ,,kebabem"

Avatar marian66626

21 marca 2021, 20:09

Tylko, że zwykle myślą tak dwie różne osoby. Lewica to nie jest jakiś jeden blok gdzie ludzie myślą tak samo. Zdziwiłbyś się na ile tematów nie zgadzają się lewicowcy między sobą i jaka to jest różnorodna grupa.

Avatar mongolskipies

18 marca 2021, 12:44

chiny based

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie znoszę kleszczy

Nie są aż takie pyszne

Zdeklasowani znowu

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka