Trzeba mieć w życiu priorytety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2022, 22:21
HA HA HA KEBAB KEBAB XD
*dzwięki strzałów z kałacha*
Panie kebabie ja już tak nie będe
*nóż wbity w gardło*
A mogłem zostać kucharzem.....
Odpisz
21 marca 2021, 21:13
To obozy reedukacyjne nie obozy zagłady. Tam robią pranie mózgu, a w obozach zagłady prowadzą fizyczną eliminacje. Jednak jest różnica.
Odpisz
21 marca 2021, 21:30
@Aramil1993: ruskie łagry też były nazywane przez władzę,propagandę itp obozami reedukacji więc to jeden pies
Odpisz
22 marca 2021, 00:54
@Aramil1993: Ja słyszałem, że w Chinach są obozy zagłady i to wyjątkowo okrutne. Członkowie niewygodnych dla władzy grup - głównie religijnych - są krojeni na organy, bez znieczulenia - bo kto by się przejmował znieczuleniem dla kogoś, kto i tak niedługo umrze? No i czasem wycinają tylko takie organy, że człowiek bez nich jest jeszcze w stanie przeżyć kilka godzin. Zdawałoby się, że to bez sensu, bo powinni pozyskiwać wszystko do ostatniego kawałeczka, ale tam naprawdę mają tego aż za dużo. Jedyny kraj z taką opieką zdrowotną, że to organy do przeszczepu czekają na pacjentów, zamiast na odwrót.
Odpisz
25 marca 2021, 21:45
@Mijak: siup do zupy
Odpisz
21 kwietnia 2021, 22:24
tzn oczywiście możliwe że to nie jest kopiuj wklej Auschwitz ale zaznaczam że jak są nazywane a czym są w rzeczywistości to dwie różne kwestie
Odpisz
22 marca 2021, 08:01
Chiny to najgorszy kraj świata.
Odpisz
22 marca 2021, 15:34
@wybitny_koles: A ludzie narzekają na Polskę...
Odpisz
27 marca 2021, 22:52
@wybitny_koles: Nie tylko. Korea Północna również.
Odpisz
28 marca 2021, 19:03
bo w Polsce też jest ...jowo
Odpisz
26 marca 2021, 08:57
Tylko wiecie że one nie istnieją?
Odpisz
22 marca 2021, 10:21
A co ma zrobić taka osoba? Powiedzieć rządowi chińskiemu, że źle jest mordować ludzi? Opinia przypadkowej osoby może przekonać kogoś co do niekulturalności w nazywaniu arabów kebabem, ale nie zmieni działań rządu Chin
Odpisz
23 marca 2021, 08:02
@Orzechowy: Jako jednostka nie jesteś w stanie zmienić działań rządu innego państwa, ale gdyby ludzie postronni nie zaczęli tego problemu nagłaśniać, inne rządy by się tym nigdy nie zainteresowały, a to już zmianę może wywołać
Odpisz
22 marca 2021, 11:39
XD
Odpisz
22 marca 2021, 09:03
XD
Odpisz
22 marca 2021, 01:17
W Chinach sa obozy zaglady?
Odpisz
22 marca 2021, 07:37
@Wedkarz: tak
Odpisz
21 marca 2021, 22:19
Właśnie, Turków nazywa się kebabami
Odpisz
18 marca 2021, 14:25
Widzisz, głupi wypowiada się na głupie tematy. Mądrzy zaś wypowiadają sie na mądre tematy, o których mają coś do powiedzenia
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2021, 20:53
@IgiPolski: dlatego ty wypowiadasz się najczęściej po tym pierwszym
Odpisz
21 marca 2021, 21:51
ja jestem tylko prostym wiedźminem. Nie jestem na świecie po to, by rozumieć, jestem tu, by zabijać potwory
Odpisz
22 marca 2021, 08:59
@IgiPolski: no to idź robić co masz robić i się nie interesuj tym czym masz się nie interesować (zwłaszcza skoro sam to przyznałeś)
Odpisz
21 marca 2021, 20:56
Chiński rząd to samo zło więc tym by julki z twittera mogły by się zająć.
Odpisz
18 marca 2021, 12:44
Zostanie nazwanym kebabem to nie obraza, bo kebaby są dobre
Odpisz
18 marca 2021, 12:46
To wręcz komplement
Odpisz
18 marca 2021, 12:51
Ja nie miałbym nic przeciwko, jakby mnie za granicą nazywali pierogiem.
Odpisz
18 marca 2021, 12:51
@Boberek00: nazwanie kogoś kebabem oznacza ze ta osoba jest idealna
Odpisz
18 marca 2021, 13:34
Brzmi jak kanibalizm.
Odpisz
21 marca 2021, 20:29
Wszystkim życzę, aby ktoś kiedyś nazwał ich ,,kebabem"
Odpisz
21 marca 2021, 20:09
Tylko, że zwykle myślą tak dwie różne osoby. Lewica to nie jest jakiś jeden blok gdzie ludzie myślą tak samo. Zdziwiłbyś się na ile tematów nie zgadzają się lewicowcy między sobą i jaka to jest różnorodna grupa.
Odpisz
18 marca 2021, 12:44
chiny based
Odpisz