Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MENEL1239

8 lutego 2021, 09:58

Pięć sezonów w lolu, a wciąż nie mogę na dobre odinstalować i przestać grać

Avatar
Konto usunięte

7 września 2019, 18:38

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠛⣻⣿⣿ ⣿⣿⣿⡟⢻⣿⠛⠛⠛⠛⢻⡟⠛⠛⠻⢿⣿⣿⣿⡿⠛⢿⣿⣿⣿⣿⠿⠓⠚⠻⢿⣿ ⣿⣿⣿⡇⢸⣿⠀⢸⣿⣿⣿⡇⠀⣿⡆⠀⣿⣿⣿⠁⣀⠈⣿⣿⣿⠃⣠⣶⣷⣦⣴⣿ ⣿⣿⣿⡇⢸⣿⠀⢠⣤⣤⣼⡇⠀⣤⣄⠈⣿⣿⠃⠠⠿⠆⠘⣿⣿⠀⢿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣟⠉⠛⠁⣸⣿⠀⠘⠛⠛⢻⡇⠀⠛⠋⢀⣿⠃⢠⣶⣶⣶⡄⠘⣿⣦⡀⠙⠛⠉⣨⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠿⠿⠿⣿⣿⣿⠿⢿⣿⡿⠿⠿⢿⣿⣿⣿⣿⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⠀⢰⣶⣦⡀⠹⣿⠀⢸⣿⠀⢴⣶⣴⣿⣿⣿⠃⠀⠘⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⠀⢸⣿⣿⡇⠀⣿⠀⢸⣿⣦⣀⡉⠙⢿⣿⠇⢠⣿⡄⠸⣿⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠸⠿⠛⢁⣴⣿⠀⢸⣿⠛⠻⠟⠀⣸⠏⢀⣤⣤⣤⡀⠹⣿⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣶⣶⣾⣿⣿⣿⣶⣾⣿⣷⣶⣶⣾⣿⣶⣾⣿⣿⣿⣷⣶⣿⣿

Avatar Przemek572

31 sierpnia 2015, 10:49

Ja oszaleje przez tego LOLa

Avatar prxemo

31 grudnia 2014, 17:15

Dobijąją mnie komentarze "LOL to gówno Dota lepsza"..... Czy ta wojna kiedyś się skończy !?

Avatar Tymek590

9 lutego 2015, 14:12

@prxemo: może ale League of legend to przeróbka doty 2 (ale i tak mi się bardzej lol podoba)

Avatar szczerbatek12

1 stycznia 2015, 11:40

Mam na imię Norbert. O_o

Avatar kulujulu

23 stycznia 2014, 15:50

Niech się wysra na ekran. I tak LOL jest gówniany, więc to nic nie zmieni.

Avatar diablo_piekla

23 stycznia 2014, 16:44

@kulujulu: Podaj odpowiedni argument.

Avatar szakal1

23 stycznia 2014, 16:55

@diablo_piekla: LOL jest gówniany ponieważ, ma słabą grafikę, widok z 3 kamery nie jest zbyt dobry, mimo dużego funduszu Riot Games lobby jest mizerne, można grać przez lata a i tak nie będziemy najlepsi, gra szybko się nudzi i wiele, wiele innych...

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2014, 16:55

@diablo_piekla: Dota lepsza

Avatar diablo_piekla

23 stycznia 2014, 17:28

@szakal1: Wiesz, to że się gra w grę długo nie oznacza że będzie się najlepszym bo do tego potrzeba umiejętności i jeżeli ktoś myśli że gra dobrze bo gra długo to życzę mu powodzenia, po co grasz w gry skoro każdy Azjata jest w nich lepszy od Ciebie? A kto gra w gry by być najlepszym? W Gry gra się dla zabawy i rozrywki, dzięki temu widokowi z 3osoby widzisz wszystko co się dzieje wokół Ciebie co jest bardzo potrzebne do gry z dużą mapą, dzięki temu że ma słabą grafikę więcej ludzi może w to grać bo nie każdy jest bogaty aby pozwolić sobie wydać kilka tysięcy na komputer.

Avatar kulujulu

23 stycznia 2014, 19:04

@diablo_piekla: Generalnie komentarz miał być dla jaj, a tutaj widzę lekki ból dupci :3 Jak dla mnie grywalność oraz jakość graczy LOL'a jest bardzo niska.

Avatar diablo_piekla

Edytowano - 23 stycznia 2014, 19:12

@kulujulu: Jakość graczy? HD?

Avatar diablo_piekla

23 stycznia 2014, 19:13

@kulujulu: Bez treningu nie da się dobrze grać, najważniejsze że mają zabawę z gry :)

Avatar kulujulu

23 stycznia 2014, 19:16

@diablo_piekla: Nie chodzi mi o to, że niektórzy słabo grają. Takich to nawet lubię, bo wtedy przynajmniej jest ktoś gorszy ode mnie... Chodzi mi o tych ludzi→→→OMFG DIS N00B IS SO STPD FUKN RETARD <tutaj wstawić jakieś 10 skrótów których nie rozumiem> U SUK REPORT DIS RETARD!!!!!11oneone!!

Avatar diablo_piekla

23 stycznia 2014, 19:35

@kulujulu: Jest na sposób na to aby w pełni cieszyć się grą:
1. Kliknij enter
2. Znajdź czat
3. Przesuń czat do krawędzi monitora tak aby nie było go widać
4. Jesteś gotowy cieszyć się grą!

Avatar kulujulu

23 stycznia 2014, 19:40

@diablo_piekla: A potem ban za n00bing, bo wszyscy pisali "U GO MID MUDAFAKA", a ja się nie posłuchałem. Tak, jasne.

Avatar diablo_piekla

23 stycznia 2014, 21:20

@kulujulu: Zawsze możesz przytrzymać tab i kliknąć głośnik odpowiadający danemu graczowi którego chcesz wyciszyć.

Avatar szakal1

24 stycznia 2014, 15:34

@kulujulu: Tam jest bardzo niska jakość graczy, brak kultury. Sam posiadam komputer który jest zabytkiem a FC3 śmiga na średnich i ma 50 FPS. Po prostu lepiej kupić BF3, FC3, Borderlands 2 i grać w świetny multi czy kooperacje niż grać z 9-cio latkami w LOL'a który to jest stworzony dla tej kategorii wiekowej...

Avatar diablo_piekla

24 stycznia 2014, 18:29

@szakal1: Wiadomo lol to wprowadzenie dla 9 latków do internetu dzięki czemu w wieku 10 lat znają wszystkie strony xxx.
Właściwie to już nawet 8 latkowie nie podniecają się cyckami to po co grać w lola?

Avatar CoolSceleton95

5 maja 2017, 07:38

@szakal1: przepraszam pardzo ale że.się.tak kolokwialnie wyraże TO PO CH*JA GRAFIGA JAK GRA SAMA W SOBIE DOBRA

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2014, 18:48

Rozbawił mnie ten obrazek!

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2014, 16:55

Norbert dał mi strzałkę w dół :/

Avatar diablo_piekla

23 stycznia 2014, 21:21

Norbert zadzwonił po kolegę!

Avatar szakal1

23 stycznia 2014, 15:29

"Nastała Era Dzieci LOL'a"...

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2014, 16:04

@szakal1: Byl czas Tibii, CS'a 1.6 to teraz jest czas LOL'a

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2014, 15:50

Może to i jest śmieszne,ale ukazuje prawdę o ludziach uzależnionych od gier komputerowych.Jeśli ktoś woli się zerżnąć w gacie,tylko po to,aby zobaczyć parę tańczących pikseli na ekranie,to już coś się dzieje.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

Nie po oczach

Ładne rzeczy

Znak czasów

To się nie może nie udać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka