Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2017, 13:52
O.O DAWAJ TO!!!!!! *ślinka cieknie*
Odpisz
23 marca 2016, 08:21
Bierz wszystko.... Tylko nie żelki :v
Odpisz
4 lutego 2016, 20:29
a pączki ?!?!
Odpisz
19 grudnia 2015, 21:34
Dałbym ci te 4 ostatnie.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 16:27
wypi**erdalaj zeżre sam .
Odpisz
11 czerwca 2015, 14:32
ale pyszne!
Odpisz
5 maja 2015, 11:21
dał bym tylko bonty i milki way
Odpisz
23 maja 2014, 21:07
Dałabym ci rafaello i żelki a reszta dal mnie*.*
Odpisz
2 marca 2014, 09:41
ok
Odpisz
23 stycznia 2014, 09:07
Po moim trupie *odgłos jedzenia twix'a*
Odpisz
23 stycznia 2014, 14:36
@Flyingseeker: tam są jakieś inne twix,y
Odpisz
23 stycznia 2014, 20:08
@wiktor34: szczekoladowe
Odpisz
23 stycznia 2014, 17:14
a zwłaszcza rafaello
Odpisz
23 stycznia 2014, 16:13
nigdy przenigdy! om nom nom nom
Odpisz
23 stycznia 2014, 14:37
lays,y lepsze od bounty :D
Odpisz
23 stycznia 2014, 11:22
A ja właśnie mam Milkę o smaku Oreo. *Mniam*
Odpisz
23 stycznia 2014, 11:09
Tak bardzo besty...
Odpisz