Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Lekko nie będzie
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2021, 19:53
Mój zeszyt zawsze znika pod łużkiem nagle
Odpisz
21 marca 2021, 14:24
Pamiętam jak raz na kolędę przygotowałam specjalną stronę w zeszycie (bo nasz katecheta chciał mieć kuźwa dowód, że przyjęliśmy kolędę xD) i wiecie "Kolęda 20xx roku" kolorowym pisakiem, święty obrazek i miejsce na podpis... i podkusiło mnie na przysłowia, bo jakoś za pusto na tej stronie było. Jednym z tych przysłów było "I święci mieli swoje brodawki" tzn - nie byli doskonali, zdarzało im się grzeszyć, ale i tak zostali świętymi, więc to w sumie było motywujące z mojego punktu widzenia. Możesz popełniać błędy a i tak wyjdziesz na ludzi... Ksiądz na kolędzie nie podzielał mojego zdania. Według jego rozumowania stwierdziłam, że święci wcale tacy święci nie byli, że to co napisałam jest obraźliwe w stosunku do nich i że usprawiedliwiam grzeszenie. Teraz powiedziałabym pewnie coś w stylu "Daddy chill" i zaczęła się wykłócać o mój punkt widzenia, ale wtedy mając jakieś 10 lat i słysząc jak jakiś na pół obcy facet się na mnie prawie że wydziera mogłam tylko wystraszona siedzieć cicho i mieć nadzieję, że w końcu sobie pójdzie. Przenieśli go kilka lat później na inną parafię, ciekawe czy tam też terroryzuje dzieci
Odpisz
21 marca 2021, 17:44
@Dr_Samozwaniec: Albo robi inne ciekawe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 marca 2021, 14:40
Ja nie chodzę na religię od zerówki
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2021, 15:30
@Po_Prostu_Ktos: I bardzo dobrze. Nic nie tracisz.
Odpisz
21 marca 2021, 15:43
@Daniello55: rel
Odpisz
21 marca 2021, 17:05
@Daniello55: tracę, nic nie dostałam od starych jak moja klasa szła do komunii
Odpisz
21 marca 2021, 17:41
@Po_Prostu_Ktos: I tak byś tych pieniędzy z komunii nawet nie zobaczyła, o ile w ogóle by jakieś były.
Nic nie straciłaś...
Odpisz
21 marca 2021, 17:04
Ja sie bałamże jak przyjdzie ksiądz na kolęde to będzie chciał zeszyt
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2021, 14:13
Nie rel, od kilku lat nie przyjmujemy księdza po kolędzie i nie mam zeszytu od religii bo nie chodzę na religie
Odpisz
21 marca 2021, 14:15
@Lisamix: same
Odpisz
21 marca 2021, 16:28
@Lisamix:
Odpisz
21 marca 2021, 15:51
Nam nigdy nie sprawdzał zeszytów, a zawsze szykowany był za dziecka. Może temu, że w szkole mnie uczyła katechetka a nie ksiądz
Odpisz
21 marca 2021, 15:50
ja nie chodzę na religię od pierwszej "klasy" przedszkola
Odpisz
19 marca 2021, 07:53
A ja się wypisałem z religii i jest chilerka etiopia
Odpisz
19 marca 2021, 07:36
Nawet czarny kolor zewnętrznej powłoki się zgadza
Odpisz