Na bank profesor medycyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Hobby dla faceta
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2021, 23:32
mi byłoby wstyd do takiego samochodu się zbliżyć a co dopiero wsiąść
Odpisz
21 marca 2021, 00:05
@JestemTrocheDziwna: do każdego E36 wstyd wsiąść
Odpisz
21 marca 2021, 04:30
Toś multipli nie widział
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2021, 10:52
@Towarzysz777: Nikt Towarzyszu nie powiedział, że multipla to samochód. Ale wstyd to wstyd
Odpisz
28 sierpnia 2021, 23:18
Teraz tak się waham czy napisać Ci, że E36 to pancerne auto które ma genialnie prowadzenie za stosunkowo niską cenę, czy poprostu "Spi.....aj"
Odpisz
28 sierpnia 2021, 23:46
@Cebula7584: XDDD
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2021, 08:12
nie jestem człowiekiem ale otworzyłam oczy- dalej widzę smutek pandemii i dobrze :)
bo mi się podobała tyyyyle smutku i memów o teoriach spiskowych. Nie no minister może trwać dalej
Odpisz
22 marca 2021, 13:15
Widzę, że OP jest z Nysy
Odpisz
22 marca 2021, 11:28
Prawda jest taka, że pandemia jest nieco przereklamowana.
Media nabuzowały ludzi, ludzie spanikowali i teraz mamy, to co mamy.
Odpisz
22 marca 2021, 13:12
@dustin2001:
Mamy foliarzowe mamy
Odpisz
22 marca 2021, 11:48
No nie wiem jak was, ale mnie przekonał.
Odpisz
22 marca 2021, 17:53
@MsCrazyAlex: Jak nie dopiszesz /s na końcu to ludzie pomyślą że piszesz to na poważnie. Większość użytkowników to dzieci w wieku od 10-14 lat więc nie wymagaj od nich za dużo
Odpisz
22 marca 2021, 18:02
@Rakiczan: w takim razie /s tak dla jasności.
Odpisz
22 marca 2021, 11:30
Typek ma połowicznie rację według mnie
Odpisz
22 marca 2021, 11:56
@jejaplxiaomi: nie wiem jak typ z takim ilorazem inteligencji nauczyl sie pisac
Odpisz
22 marca 2021, 12:30
@jejaplxiaomi: jak?
Odpisz
22 marca 2021, 14:09
@Sub_2_Pewdiepie: no bo wiesz pandemia jest, ale zasiali w nas strach o wiele za duży niż potrzeba i tak naprawdę to jesteśmy r....ni w dupę
Chodzi mi o same poczynania PiS-u, nie o samą pandemię, nie zrozum mnie źle
Odpisz
20 marca 2021, 23:33
Foliarzomobil lol
Odpisz
20 marca 2021, 23:39
@Lubie_AoT: Batman ma batmobil, a foliarze mają foliarzomobil
Odpisz
22 marca 2021, 10:55
@Lubie_AoT: Szuromobil
Odpisz
22 marca 2021, 10:53
"W OPONY STRZELAJ DE*ILU
W OPONY"
Najlepiej podczas jazdy
Odpisz
22 marca 2021, 10:45
flaga na tym ustrojstwie to profanacja
Odpisz
22 marca 2021, 10:39
Odpisz
22 marca 2021, 10:22
Tytuł powinien być w memie
Odpisz
22 marca 2021, 10:03
Flaga Polski jeszcze bardziej upokarza kierowcę
Odpisz
22 marca 2021, 10:09
@Burgerchinski: pewnie z bydgoszczy pochodzi
Odpisz
22 marca 2021, 10:02
Biedny profesor medycyny ktoś mu samochód zwandalizował :(
Odpisz
21 marca 2021, 14:39
OTWURZ OCZY!!!!!!!!
Odpisz
21 marca 2021, 01:23
Cringe
Odpisz