Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bejtasek

26 kwietnia 2009, 19:10

Nic nie palić, niec nie chlać
Nie pracować i nie ćpać.
Pozostaje tylko SPAĆ!!! xD

Jak to dobrze, że mam 12 lat :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar kajba

3 stycznia 2023, 20:39

@Kiilano: Niestety

Avatar ul66t55

29 grudnia 2023, 08:57

@Bejtasek: Juz 26 masz?

Avatar JaJestemZWami

23 kwietnia 2021, 20:11

A moja kosa pod żebra zabiera całe ez.

Avatar chojnice1975

27 marca 2011, 11:33

a szkola 5

dni

Avatar Desuv

30 marca 2020, 02:47

@chojnice1975: 1975 to chyba nie twój rok urodzenia c onie?

Avatar Gryzoniusz

6 stycznia 2016, 12:36

... a małżeństwo o 30 lat .

Avatar jpparagorn

6 lutego 2013, 18:10

To było w książce ,,Meneliki'' Daukszewicza

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2010, 19:18

Wypalony papieros skraca życie o 2min, wypita flaszka o 4 min, a dzień w szkole o 8godzin

Avatar wmppp

30 listopada 2008, 20:08

taa..najlepsze, że często najstarsi ludzie na ziemi palą haha ^^

Avatar quba133

24 lipca 2008, 20:22

dobrze ze mam 11lat

Avatar ziernik

5 czerwca 2008, 16:04

jest na to tylko jeden sposób!!! Nie pracować

Avatar aserere

23 kwietnia 2008, 14:48

ja paliłem mojego pierwszego papierosa jak miałem 8 lat to było przed komunią z qmplem

Avatar Dorianna

12 kwietnia 2008, 11:21

nie wiem jak to jest chociaz ciezka praca to wiem juz :P szkola to to samo anwet gorsze ale nie pale i nie pije mam 11 lat :P

Avatar Kraft

30 marca 2008, 22:13

nie prawda // wkońcu coś trzeba robić pić i palić dla odreagowania mo że to palić nie ale też tak robią ;/

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2008, 21:47

ja nie wiem bo nie pije, nie pale i nie pracuje bo jestem za mlody (mam 12 lat)

Avatar pitbull21

26 lutego 2008, 06:57

fajne che che xd

Avatar mary12

19 lutego 2008, 17:42

zastosujmy się do ostatniego :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar pawlak094
Dodane przez: pawlak094

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niezniszczalne

Dobrze czasem się oderwać

Nie po oczach

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka