Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2009, 19:10
Nic nie palić, niec nie chlać
Nie pracować i nie ćpać.
Pozostaje tylko SPAĆ!!! xD
Jak to dobrze, że mam 12 lat :)
Odpisz
3 lutego 2017, 10:20
@Bejtasek: Już masz 19
Odpisz
6 stycznia 2018, 19:11
@Bejtasek: aż 20
Odpisz
11 marca 2019, 07:03
@Grzechoooo: 21
Odpisz
11 marca 2019, 14:38
@Macioslaw_: jak ten czas szybko leci...
Odpisz
28 sierpnia 2021, 17:24
@Bejtasek: ja też mam 12 lat, już miałam napisać że nie jesteś jedyny tutaj, i wtedy spojrzałam na datę...
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:13
@Kiilano: Bywa
Odpisz
2 stycznia 2023, 06:01
@Bejtasek: teraz będziesz mieć 26
Odpisz
3 stycznia 2023, 17:50
@ul66t55: Literalnie
Odpisz
3 stycznia 2023, 18:13
@kajba: wiem, że jeszcze trochę mi brakuje, ale rocznikowo mam 14 lat XD
Odpisz
3 stycznia 2023, 18:18
@Kiilano: Rozumiem, a więc jesteś ode mnie 2 lata młodszy
Odpisz
3 stycznia 2023, 18:25
@kajba: no cóż
nikt nie wybiera swojego rocznika f
Odpisz
3 stycznia 2023, 20:39
@Kiilano: Niestety
Odpisz
29 grudnia 2023, 08:57
@Bejtasek: Juz 26 masz?
Odpisz
23 kwietnia 2021, 20:11
A moja kosa pod żebra zabiera całe ez.
Odpisz
27 marca 2011, 11:33
a szkola 5
dni
Odpisz
30 marca 2020, 02:47
@chojnice1975: 1975 to chyba nie twój rok urodzenia c onie?
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:36
... a małżeństwo o 30 lat .
Odpisz
6 lutego 2013, 18:10
To było w książce ,,Meneliki'' Daukszewicza
Odpisz
25 czerwca 2010, 19:18
Wypalony papieros skraca życie o 2min, wypita flaszka o 4 min, a dzień w szkole o 8godzin
Odpisz
30 listopada 2008, 20:08
taa..najlepsze, że często najstarsi ludzie na ziemi palą haha ^^
Odpisz
24 lipca 2008, 20:22
dobrze ze mam 11lat
Odpisz
5 czerwca 2008, 16:04
jest na to tylko jeden sposób!!! Nie pracować
Odpisz
23 kwietnia 2008, 14:48
ja paliłem mojego pierwszego papierosa jak miałem 8 lat to było przed komunią z qmplem
Odpisz
12 kwietnia 2008, 11:21
nie wiem jak to jest chociaz ciezka praca to wiem juz :P szkola to to samo anwet gorsze ale nie pale i nie pije mam 11 lat :P
Odpisz
30 marca 2008, 22:13
nie prawda // wkońcu coś trzeba robić pić i palić dla odreagowania mo że to palić nie ale też tak robią ;/
Odpisz
23 marca 2008, 21:47
ja nie wiem bo nie pije, nie pale i nie pracuje bo jestem za mlody (mam 12 lat)
Odpisz
26 lutego 2008, 06:57
fajne che che xd
Odpisz
19 lutego 2008, 17:42
zastosujmy się do ostatniego :)
Odpisz