Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2016, 15:26
Czemu w podstawówce wszyscy wybierali tą beznadziejną, oczoje**ą, tęczową czcionkę? Taki napis wygląda źle! Czy tak trudno to zauważyć?
Odpisz
18 grudnia 2019, 20:55
@NightmareStory: ja zawsze wybierałem tą 4 z 4 rzędu od góry
Odpisz
20 lipca 2017, 19:16
Ja zawsze brałam tenczofom *^*
Odpisz
21 lutego 2014, 21:24
Niech wybierze word art
Odpisz
24 stycznia 2014, 08:37
U nas w szkole w gimbazie te czasy powracają...
Odpisz
23 stycznia 2014, 16:12
Ja najfajniejszą... A teraz mam dylemat grać czołgiem czy samolotem?
Odpisz
23 stycznia 2014, 16:03
ja brałem pierwszą lepszą
Odpisz
23 stycznia 2014, 14:10
True story bro!
Odpisz
23 stycznia 2014, 12:43
też tak miałam...
:)
Odpisz
23 stycznia 2014, 12:40
Teraz ludzie mają dylemat, jaki wpis, który dadzą na Fb, będzie miał jak najwięcej "lajków".Taka prawda.
Odpisz
23 stycznia 2014, 13:49
nope. nie znam nikogo komu na tym zalezy...
Odpisz
23 stycznia 2014, 13:53
@sectus: Napisałem to zbyt ogólnikowo.Nie tylko wpisy,ale i bezsensowne zdjęcia w lustrze dawane w ilościach hurtowych,czekanie na jakieś znane wydarzenie i informowanie o nim na bieżąco poprzez Fb,na przykład:ważny mecz reprezentacji Polski,skoki narciarskie,nowy rok,czyjeś urodziny.Pełno jest takich przykładów,ale faktem jest,że ludzie już praktycznie o niczym innym nie mówią,tylko o Fb.
Odpisz
23 stycznia 2014, 12:02
Ja mam jeszcze ten pakiet office na komputerze ;p
Odpisz
23 stycznia 2014, 12:26
Ja też :>
Odpisz
23 stycznia 2014, 12:24
Ja zawszę się wahałam pomiędzy tęczową czcionką a pomarańczową.
Odpisz
23 stycznia 2014, 10:13
True Story. Też tak miałem kiedyś
Odpisz