Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2014, 15:35
hah
Odpisz
23 stycznia 2014, 10:39
wyczyść te podłogę ,kobieto!
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:47
Kotow sie nie kupuje... :( je sie adoptowuje...
Odpisz
21 stycznia 2014, 19:00
@wera24051998: ja nie muszę co roku mam o jednego więcej nie wiem dlaczego moja kocica rodzi po jednym ale mam już 5 kociaków i rozdaje je tym którzy chcą mieć kota jak podrosną trochę te kociaki oczywiście.
Odpisz
21 stycznia 2014, 19:41
@ziomek2009: czyli ci, którym oddajesz kotki, adoptują je od cb ;)
Odpisz
21 stycznia 2014, 20:28
@wera24051998: adoptuje* i niby dlaczego nie kupuje. Kota możesz kupic w zoologicznym czy od hodowcy. Często w schroniskach są koty stare, bardzo chore lub zbyt małe, żeby poradzic sobie z nimi w domu. RYBEK SIĘ NIE KUPUJE, RYBKI SIĘ ADOPTUJE skoro tak.
Odpisz
21 stycznia 2014, 20:29
@Griszka: no tak
Odpisz
22 stycznia 2014, 06:18
@wera24051998: no xD
Odpisz
22 stycznia 2014, 12:31
@Griszka: Typowy polski stereotyp. W większości innych państw 90% ludzi adoptuje stare zwierzęta by one miały chociaż godne ostatnie chwile życia, uwierz mi taki stary, chory zwierzak będzie cię bardziej kochał od tego z hodowli.
Odpisz
22 stycznia 2014, 15:16
@XGame: Ja przygarnęłam starego psa z ulicy... niestety nie zmarł śmiercią naturalną. Zwierzęta przygarnietę okazują więcej miłości i wierności od tych, które zawsze miały dom, bo one nie znają życia bez zchronienia, pana i jedzenia... mówie oczywiście o zwierzetach domowych
Odpisz
23 stycznia 2014, 09:22
@XGame: chodzi mi o to, że np. dla dziecka, osoby, której często nie ma w domu czy kogoś ze skromnymi finansami lepiej jest kupic (ewentualnie adoptowac, okej) dośc młodego kotka, a nie ledwie dychającego, chorego na pierdyliard rzeczy kota. Nie jestem przeciwna adopcji, ba, to jest jedna z naprawdę dobrych rzeczy na tej planecie.
Odpisz
22 listopada 2015, 17:28
@Griszka: Adoptuje za 2 zł, żeby po roku umarły.😐
Odpisz
24 listopada 2015, 22:39
@ksiezniczka_Ewelka_light: czemu miałyby umrzeć?
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:40
kot ninja, poziom pierwszy.
Odpisz
22 stycznia 2014, 10:09
@Vardes: Nowy wzór! Animal Camo, do tajnych zwierzęcych operacji kafelkowych!
Odpisz
21 stycznia 2014, 20:26
jaki kot?? ;o
Odpisz
21 stycznia 2014, 18:58
To tu jest kot ?!
Odpisz
21 stycznia 2014, 18:50
Ten kolor to szylkret, może chce ktoś kociaki? Moja kotka jest w ciąży.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2014, 18:15
Myślałem, że to wzór na płytkach :D
Odpisz
21 stycznia 2014, 17:56
Na początku go nie zauważyłem, dopiero jak przeczytałem tekst.
Odpisz
21 stycznia 2014, 16:08
Gdyby nie uszy, oczy, język to bym go nie zauważył ;)
Odpisz