Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szarok

3 października 2021, 12:25

Tak

Avatar KubaPatykPL

22 marca 2021, 20:00

stare lepsze

Avatar JestemNormikiem

22 marca 2021, 21:02

@KubaPatykPL: dzięki bez ciebie byśmy nie wiedzieli

Avatar KubaPatykPL

23 marca 2021, 13:12

@JestemNormikiem: i dlatego to napisałem

Avatar JestemNormikiem

24 marca 2021, 12:36

Avatar AlPoziomka

23 marca 2021, 08:25

ILE RAZY MAM TŁUMACZYĆ ŻE TO JEST LOGO MOZILLI A NIE FIREFOXA

Avatar Krzycho112

23 marca 2021, 09:07

@AlPoziomka: co nie zmienia faktu że dalej nazywa się to fireFOX a tu lisa nie widać

Avatar AlPoziomka

23 marca 2021, 10:18

@Krzycho112: Może dlatego że to nie jest logo firefoxa?

Avatar Krzycho112

23 marca 2021, 18:59

@AlPoziomka: firma nazywa się Mozilla Firefox a są osobno np Firefox browser

Avatar ChrupekCheeto

22 marca 2021, 19:11

nie chce być marudą ale to logo w prawym dolnym rogu jest logiem samej firmy, a nie przeglądarki
właściwie to to najnowsze logo wcale nie jest takie złe, chyba jest to jedyny przykład minimalizmu użytego poprawnie imo
dobra macie tu kosz na czerwone \__/

Avatar goreystuff

23 marca 2021, 10:58

@ChrupekCheeto: gdy ja wstawiłem prawie to samo co ty to miałem mase strzałek w dół, ale te jejaki szybko zmieniają opinie 😪

Avatar Wojtaseq63

22 marca 2021, 23:17

Mam coś dla fanów minimalizmu

Avatar grototo

22 marca 2021, 21:42

Mi się podobała najbardziej wersja ta przed tą teraźniejszą

Avatar kapix500

22 marca 2021, 20:08

Avatar jestem_Ziemianinem

21 marca 2021, 15:46

to nowe logo ma fajne kolorki

Avatar PuyoPuyo

21 marca 2021, 13:44

No brzydki ten nowy wygląd no no

Avatar KrosaK

21 marca 2021, 13:50

@PuyoPuyo: Mi się podoba minimalizm

Avatar PuyoPuyo

21 marca 2021, 13:51

@KrosaK: to fajnie tam masz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka