Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2021, 12:25
Tak
Odpisz
22 marca 2021, 20:00
stare lepsze
Odpisz
22 marca 2021, 21:02
@KubaPatykPL: dzięki bez ciebie byśmy nie wiedzieli
Odpisz
23 marca 2021, 13:12
@JestemNormikiem: i dlatego to napisałem
Odpisz
24 marca 2021, 12:36
@KubaPatykPL: no
Odpisz
23 marca 2021, 08:25
ILE RAZY MAM TŁUMACZYĆ ŻE TO JEST LOGO MOZILLI A NIE FIREFOXA
Odpisz
23 marca 2021, 09:07
@AlPoziomka: co nie zmienia faktu że dalej nazywa się to fireFOX a tu lisa nie widać
Odpisz
23 marca 2021, 10:18
@Krzycho112: Może dlatego że to nie jest logo firefoxa?
Odpisz
23 marca 2021, 18:59
@AlPoziomka: firma nazywa się Mozilla Firefox a są osobno np Firefox browser
Odpisz
22 marca 2021, 19:11
nie chce być marudą ale to logo w prawym dolnym rogu jest logiem samej firmy, a nie przeglądarki
właściwie to to najnowsze logo wcale nie jest takie złe, chyba jest to jedyny przykład minimalizmu użytego poprawnie imo
dobra macie tu kosz na czerwone \__/
Odpisz
23 marca 2021, 10:58
@ChrupekCheeto: gdy ja wstawiłem prawie to samo co ty to miałem mase strzałek w dół, ale te jejaki szybko zmieniają opinie 😪
Odpisz
22 marca 2021, 23:17
Mam coś dla fanów minimalizmu
Odpisz
22 marca 2021, 21:42
Mi się podobała najbardziej wersja ta przed tą teraźniejszą
Odpisz
22 marca 2021, 20:08
Odpisz
21 marca 2021, 15:46
to nowe logo ma fajne kolorki
Odpisz
21 marca 2021, 13:44
No brzydki ten nowy wygląd no no
Odpisz
21 marca 2021, 13:50
@PuyoPuyo: Mi się podoba minimalizm
Odpisz
21 marca 2021, 13:51
@KrosaK: to fajnie tam masz
Odpisz