Szkoda tylko, że jest niezręcznie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Papierowa szkoła posting
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2021, 17:04
Albo kiedy nauczyciel dołącza do twojej drużyny jak gracie w piłce
Odpisz
23 marca 2021, 16:54
Nie rel, że mną ani wuefista ani nawet ściana nie chcieli grać
Odpisz
23 marca 2021, 15:49
Mój sepleniący wuefista z liceum kiedyś zrobił na lekcji pseudoturniej ping ponga, sam wziął w nim udział, wszystkich rozwalił i przetrzymał pół przerwy tylko po to by triumfalnie wygrać
I na koniec powiedział:
„Miscz jes tylko jeden!“
Odpisz
23 marca 2021, 08:01
Kiedy nikt nie chce być z tobą w parze na wuefie i zdajesz sobie sprawę, że chyba nikt cię nie lubi
Odpisz
23 marca 2021, 08:15
@TediousCardGames: teraz zdałem sobie sprawę że tak było w podstawówce. Nikt mnie nie wybierał a jak już to pani kogoś wybierała. Czyli to oznacza że mnie nie lubili :(
Odpisz
23 marca 2021, 09:01
@TediousCardGames: rel
Odpisz
23 marca 2021, 14:50
@Oliwier256: Miałem tak samo.
Odpisz
23 marca 2021, 14:29
Ja najbardziej lubiłem być w parze ze ścianą, czułem się wtedy zrelaksowany
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2021, 08:41
W szkole średniej miałem zajęcia z samoobrony na wf-ie. Wf-ista był starym karateką z czarnym pasem i wieloletnim doświadczeniem, a poza tym no w porównaniu do stereotypowego wf-isty trzymał się świetnie. Gość mógłby robić za starego mistrza w jakimś animcu. Streszczając. Bycie z nim w parze na zajęciach równało się zapie.... i wpie.....
Odpisz
23 marca 2021, 08:06
Nie rel
U mnie nauczyciele od zawsze mieli nastawienie typu "Radź sobie sam, elo".
Odpisz
23 marca 2021, 08:17
tacy są najgorsi ja mam takiego od rozpoczęcia roku szkolnego 8 klasy w której jestem
Odpisz
23 marca 2021, 08:02
Będziesz grał z ścianą
Odpisz