Bycie dorosłym, to najgłupsza rzecz jaką zrobiłem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
A jednak zrobili to w ten sposób
Totalnie
Miło z ich strony, śliczne są
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2014, 22:26
Nie dorastajcie, dzieci. To pułapka.
Odpisz
24 stycznia 2014, 15:43
Będę mądra i zostanę wiecznym dzieckiem.
Odpisz
24 stycznia 2014, 12:49
Bycie dorosłym samo w sobie nie jest złe.Złe są obowiązki,który się za tym ciągną :)
Odpisz
24 stycznia 2014, 12:14
co?
Odpisz
24 stycznia 2014, 10:19
Zgadzam się: najpierw chciałam być po osiemnastce, a teraz zdycham, tak jak każdy.
Odpisz