Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 marca 2021, 14:59
W każdym?
Tylko w tej zasranej obszczanej p0lsce tak jest
Odpisz
23 marca 2021, 15:15
@Urzyszkodnik: Gdziekolwiek byś nie był... To samo.
Odpisz
25 marca 2021, 08:58
nie w Korei Północnej, Chinach i Rosji nie ma poprzednie władzy wiec nie mogą po nie niczego naprawiać
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2021, 19:06
Na górze róże
Na dole zespół Enej
Pis to złodzieje
PO nie lepiej
Odpisz
24 marca 2021, 19:29
@RevLer: pierwszy raz widzę kogoś na jeja kto zachowuje obiektywizm
Odpisz
24 marca 2021, 19:56
@onui2: Pamiętaj, nikt nie jest do końca obiektywny. Poza tym każdy wie jak rządziło PO i jak teraz rządzi PiS, więc tu nie trudno o obiektywizm
Odpisz
24 marca 2021, 21:36
@JAMAN11: faktycznie, przyznaję rację, nikt nie jest do końca obiektywny
Mój błąd
Odpisz
23 marca 2021, 14:58
imo PiS rządzi nieco lepiej niż PO
Odpisz
23 marca 2021, 15:00
jest tak samo, i będzie tak samo póki banda czworga nie zejdzie ze stołków
Odpisz
23 marca 2021, 15:07
gównoburza za 3... 2... 1...
Odpisz
23 marca 2021, 15:07
@OwOcomedy:
Odpisz
23 marca 2021, 15:09
@Kuman: Nie koniecznie. W kwestii jakości życia to tak od okolic 2007 nic się nie zmienia, ale zobacz sobie poziom gospodarczy Polski. Za PO najwyższe PKB było w 2014 i wynosiło 546 mld USD, a za PiSu najwyższe PKB było w 2019 i wynosiło ok. 593-610 mld USD. Kwestia moralna itd. No bardzo mało się zmieniło i wciąż jest fatalnie.
Odpisz
23 marca 2021, 15:10
@OwOcomedy: Osobiście to czekam na nią.
Odpisz
24 marca 2021, 19:35
oprócz PKB mamy np bezrobocie
Mniej więcej w środku rządów PO-PSL wynosiło ponad 10%, w 2019 (jeśli ktoś jest na tyle zjarany to może porównywać do obecnego roku - nie polecam), było to mniej niż 5%
Jak to się mówi liczby nie kłamią
Czy jest to tylko tzw. ukryte bezrobocie? Aż tak bym daleko nie szedł z teoriami.
Oczywiście nie zmienia to faktu że realnie w płacy nic się nie zmieniło
A dobitnym pokazaniem duopolu jest akcja z paliwem (jeśli ktoś nie wie to chodzi o to, że będą w opozycji - PiS koło 2011 roku, PO w obecnym - pokazują ile paliwo mogłoby być tańsze. Szkoda do żula że na takie fantastyczne idee wpadają będąc w opozycji
Odpisz
24 marca 2021, 19:35
@Kuman: masz na myśli PiS, PO, Lewicę (SLD) i PSL? Czy konkretne osoby?
Odpisz
24 marca 2021, 19:36
@Kuman: Osobiście wątpię, że do 2030 się coś zmieni.
Odpisz
24 marca 2021, 19:43
@onui2: Te fantastyczne idee są dla mnie żałosne. Widziałem te obietnice. Kurde niby mielibyśmy być w okolicach 2005 roku drugą Japonią, a w tym czasie ledwo wygrzebaliśmy się ze stagnacji gospodarczej z lat 1996-2002 (Gospodarka wtedy tak spowolniła, że bardzo wolno się Polska rozwijała). PO co obiecywało w 2007. Znacznie lepiej płatną pracę, wspaniałą służbę zdrowia, normalnie żyć nie umierać! A tak naprawdę z tego było nic. PiS też nie święty. Obiecał więcej, a poza przekupieniem nierobów śmiesznymi pieniędzmi. Ogółem nieco lepiej rządzi w mojej opinii, bo wszelkie afery i przekręty nie są tak zawrotnymi sumami jak za PO.
Odpisz
24 marca 2021, 20:01
Bo PiS też kradnie i kłamie jak to politycy, ale PO to nie była kradzież to było po prostu ku*wa wywożenie kasy ciężarówkami ze skarbu państwa xD Zmiany PiSu chce dużo osób ale powrotu PO to tylko szaleńcy, albo ludzie w dość sporej bańce informacyjnej, których na szczęście coraz mniej, bo popracie dla PO spada, może nie spadnie do poziomu konfederacji (XDD) Ale już nie będzie się liczyć jako 2 a może nawet 3 siła polityczna
Odpisz
24 marca 2021, 20:07
@Towarzysz777: Na PO zwykle głosują ci wszyscy (nieznaczna większość) przedsiębiorcy i pożal się boże elity. A tak swoją drogą to osobiście chciałbym by PiS w 2023 został zastąpiony jakąś konkretną partią, która nie będzie się pie....ić z korupcją w rządzie.
Odpisz
24 marca 2021, 21:39
@Towarzysz777: bardzo ciekawą kwestią jest to, że w większości (jak nie we wszystkich) miastach powyżej 200k mieszkańców są za PO. A taka Warszawa ma więcej mandatów poselskich niż całe woj. świętokrzyskie. Podobnie z senatorami - sama Wawa ma 4, gdzie świętokrzyskie (ale także i opolskie, lubuskie czy podlaskie) ma 3
Odpisz