Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2022, 11:18
Rel tak miałem
Odpisz
25 marca 2021, 08:21
Thrash, white, black, Pink, hair, heavy, deth, dalej nie pamiętam :(
Odpisz
25 marca 2021, 08:26
@kwiato99: nu, power, progresywny
Odpisz
25 marca 2021, 08:27
@kwiato99: Viking, folk, pagan, gothic, symfoniczny
Odpisz
25 marca 2021, 08:39
@gracjan_pl: pirate metal, Opera metal
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2021, 08:40
@kwiato99: Czym jest pink metal?
Jeszcze doom metal i grindcore
Odpisz
25 marca 2021, 08:48
@Nanook: ah, zapomniałem o power i doom. Pink metal to np kiss
Odpisz
25 marca 2021, 09:11
@kwiato99: To ja KISS i ogólnie te zespoły z lat 80. znam jako glam metal.
Odpisz
25 marca 2021, 09:12
@Nanook: to mi coś ojciec źle powiedział
Odpisz
26 marca 2021, 14:33
@kwiato99: mmmm kocham dooom
Odpisz
14 czerwca 2021, 20:16
@Nanook: E tam kiss to grali jeszcze w latach 70 i tak na prawde nie grali metalu tylko hard rock klasyczny z elemenatami glam rocka lat 70. Niestety w latach 80 zaczęli grać glam metal.
sorry za odkop
Odpisz
14 czerwca 2021, 20:59
Spoko, dla mnie glam metal też jest metalem tylko z nazwy, no ale tak się już przyjęło. I rzeczywiście właśnie sprawdziłem, że KISS to głównie lata 70.
Odpisz
7 kwietnia 2021, 14:18
Black i death metal pany, to jest to
Odpisz
26 marca 2021, 14:37
Według katechety to wszystko to taki sam szatan
Odpisz
27 marca 2021, 00:52
a jak weźmiesz piórnik z uroczym kotkiem z kokardą a w plecaku książkę o takim czarodzieju w okularach to jesteś nawet gorszy od samego szatana
Odpisz
26 marca 2021, 18:06
Industrial i folk metal, panie, to jest to
Odpisz
26 marca 2021, 17:36
W mojej klasie byłoby na odwrót. Gdyby ktoś powiedział "heavy metal" to nauczycielka zaczęłaby drążyć
Odpisz
25 marca 2021, 08:53
Wsm to bym o tym posłuchała na muzyce
Odpisz
26 marca 2021, 16:43
@Rosse303: Ja też. Gdyby coś takiego było na muzyce to bym z niej nie uciekała co tydzień
Odpisz
26 marca 2021, 16:42
To jest tak k....sko wielki rel.
Odpisz
26 marca 2021, 15:56
Jaki potężny rel
Odpisz
26 marca 2021, 14:36
To ten heavy metal to nie jest po prostu darcie ryja i diabeł?
Odpisz
25 marca 2021, 08:29
OPie szablon poproszę
Odpisz
25 marca 2021, 08:31
Odpisz
25 marca 2021, 08:32
@Dark43Hunter: Dziękuję przyjacielu
Odpisz
25 marca 2021, 08:23
@Fnafpuppet
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2021, 08:22
To jest jedyna muzyka na której koncerty przychodzą ludzie którzy umia grac wszystko to co graja na koncercir
Odpisz