Lodowe kwiaty w Finlandii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przyszłość jest piękna
Najwspanialszy spośród przedmiotów
No to skrzynia biegów do wymiany
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2022, 08:20
Piękny okaz Stazy.
Odpisz
18 sierpnia 2018, 21:03
WoW
Odpisz
26 stycznia 2014, 21:00
I tak najlepsze tulipany z tyskiego.
Odpisz
26 stycznia 2014, 19:05
kolejny (nie)znany cud natury
Odpisz
26 stycznia 2014, 20:37
@Takita6: a taml... po prostu taki maja klimat
Odpisz
26 stycznia 2014, 16:46
Szkoda by było, gdyby ktoś na to nadepnął gołą stopą.
Odpisz
26 stycznia 2014, 17:26
@rakso132: To nie to samo co nadepnięcie na Lego ;_;
Odpisz
26 stycznia 2014, 19:52
@rakso132: to jest za kruche ;p tak jak pisałem niżej ja też takie widziałem a właściwie codziennie widzę i musiałem sprawdzić czy boli :D
Odpisz
26 stycznia 2014, 16:35
na łące przed moim domem wylała rzeka i zamarzła i też mam takie lodowe kwiaty ^_^
Odpisz