Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

5 marca 2024, 06:35

USS Massachusetts

Avatar Xninja11

31 marca 2021, 08:59

Może Mighty?

Avatar KotBartek

30 marca 2021, 18:15

ciuba ciuchcia

Avatar tomasseq

29 marca 2021, 07:32

Może Yamato?

Avatar JAMAN11

28 marca 2021, 13:33

Ale ten pancernik (okręt) to był brzydki. Nie można jakiegoś ładniejszego?

Avatar TheExpertt

Edytowano - 28 marca 2021, 09:17

Tipitz

Avatar NigdyNieWiesz

28 marca 2021, 10:01

@TheExpertt: *Tirpitz

Avatar PanIgor6373

28 marca 2021, 09:47

Ja bym dał kugel panzer

Avatar Kondziolek06

28 marca 2021, 09:26

Albo Maus, czołg który jest bardziej jeżdżącym bunkrem niż czołgiem

Avatar VIGEE

3 kwietnia 2021, 21:23

@Kondziolek06: były dwa oba sie zakopały jednemu jebła przekładnia niczym w tygrysie a drugiemu do silnika wpadło błoto

Avatar bartton

28 marca 2021, 08:27

Albo Potiomkin

Avatar MORELAp33

26 marca 2021, 23:35

Jakby to było zoo w Gdańsku to by się nawet nie zastanawiali

Avatar goreystuff

26 marca 2021, 21:51

nierozumiem

Avatar Memtwurca

26 marca 2021, 21:52

@goreystuff: przepraszam niechcący dałem ci czerwoną

Avatar AdmSie

26 marca 2021, 21:53

@goreystuff: Czego dokładnie?

Avatar
COWALSKY

26 marca 2021, 21:55

@Memtwurca: bruh gdyby strzałki coś dawały tak samo ja ranking [censored] :\

Avatar goreystuff

26 marca 2021, 21:58

@AdmSie: no ze czemu taka nazwa

Avatar Ziemniaczany_bohater

26 marca 2021, 22:01

@goreystuff: Schleswig-holstein to był niemiecki pancernik, który ostrzelał Westerplatte

Avatar Memtwurca

26 marca 2021, 22:30

mi strzałki dają poczucie sensu egzystencji

Avatar Towarzysz777

26 marca 2021, 23:01

@Memtwurca: Jakbyś był GokuBartesem to byś się zesrał xDD

Avatar Memtwurca

26 marca 2021, 23:24

@Towarzysz777: ja bym się raczej ucieszył bo miałbym życiowe osiągnięcie

Avatar Cheems_Kosmonauta

Edytowano - 26 marca 2021, 22:36

A może taki Bismarck?

Avatar Piotrekkk666

26 marca 2021, 22:08

Au

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2021, 21:51

imo złoto

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wedkarz
Dodane przez: Wedkarz

To się nie może nie udać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka