Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
asasinpio

27 marca 2021, 21:48

Dokładnie 2 miliony mniej niż rodzina grzegorza florydy za to, że ich krewny się zaćpał

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (116)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (116)
Avatar revan21

29 marca 2021, 20:38

to że nie umiesz szukać nie oznacza że ich nie ma.Tu masz badania z Polski:https://www.statista.com/statistics/1124727/poland-drug-used/

Avatar Konto_nieusuniete

7 kwietnia 2021, 10:26

@revan21: Ale taka osoba wychodzi na ulice i jest niepoczytalna. To tak samo jak z alkoholem. Za bycie naj...nym na ulicy mogą cie zgarnąć

Avatar AtomicBlade29

30 marca 2021, 23:53

Avatar Eranusieq

28 marca 2021, 16:34

Daje do ulu tylko po to żeby móc później poczytać

Avatar
getstickbuggedlol

28 marca 2021, 16:04

niepełnoletni chyba nie mogą pójść do więzienia

Avatar Nocta

28 marca 2021, 16:23

Zależy od kraju. W USA byłby w poprawczaku, który działa jak normalne więzienie tylko nie dopuszcza osób pełnoletnich tam i mają więcej edukacyjnych programów zwykle

Avatar seba27113

28 marca 2021, 11:08

komentarz obrazkowy

Avatar Wedkarz

28 marca 2021, 03:11

Zamkniecie juz wszyscy mordy, czy nawalicie jeszcze kolejne 80 komentarzy?

Avatar G_gaster

28 marca 2021, 01:41

Strasznie mi sie podoba ta geneza, siedzisz w wiezieniu, masz wyzywienie i miejsce do spania, szesnascie lat pozniej cie wypuszczaja i masz pięćdziesiąt razy więcej pieniędzy niż byś zarobił w to szesnascie lat

Avatar DerpGh0st

28 marca 2021, 00:25

ale jak to tak tyle pieniędzy dostać za jedynie siedzenie w więzieniu!?121?? Na biedne matki w Polsce powinni dać!11!🤬😡😡🤬😓😰😵 /s

Avatar x_KAMYK_x

27 marca 2021, 23:23

Nwm w jakim kraju coś takiego było ale w Polszce chyba nie można zamknąć trzynastolatka w więzieniu

Avatar Holandia

27 marca 2021, 21:48

To jest typowe myślenie ludzi, którzy pierwsi się garną do tzw. wyprowadzania ze strefy komfortu. Oni serio liczyli, że te 16 lat odsiadki i to w dodatku w tak newralgicznym punkcie życia nie będzie miało na jego psychikę absolutnie żadnego negatywnego wpływu, a po wyjściu będzie się zachowywał jakby nic się nie stało? Nie wiem skąd się bierze taka mentalność, przecież to się kupy nie trzyma.

Avatar Oliwier256

27 marca 2021, 22:00

@Holandia: no racja, ciekawe jak się czuli inni więźniowie jedząc z 13 latkiem

Avatar Sebzer

27 marca 2021, 22:32

@Oliwier256: Pewnie czuli się odprężeni po tym jak go przed jedzeniem wyr.....i.

Avatar Oliwier256

27 marca 2021, 22:35

@Sebzer: D:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zdeklasowani znowu

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka