Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Rel
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2014, 20:23
Różowy!
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:29
@gabisoch: To ja niebieski obok ciebie.
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:17
@LoveDiamond: XD
Odpisz
13 października 2014, 19:17
Wybieram kosz
Odpisz
2 maja 2014, 12:17
Oby dwa :/
Odpisz
24 stycznia 2014, 16:10
Mi się dzisiaj śniły te kible. :O
Odpisz
24 stycznia 2014, 16:22
to masz fajne sny:)
Odpisz
24 stycznia 2014, 16:30
@PanTheTektyw: A żebyś wiedział! W tym piłam wódkę z woźnym, który podglądał mnie w kiblu, a moi rodzice zasłaniali mnie szkolną tablicą.
Odpisz
24 stycznia 2014, 16:46
To który wybrałaś kolor ?
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:36
mi się śniło że bzykam koleżankę wtf?! To było ***iste xd
Odpisz
24 stycznia 2014, 20:32
@Miko0210: Ale mi się śniły po prosty białe kible. W prawdzie miały przezroczyste klapy, ale były białe.
Odpisz
24 stycznia 2014, 20:33
@ziomek2009: Mi się śniło, że to koleżanka chciała bzykać mnie (ja jestem dziewczyną i jakby co - zdecydowanie heteroseksualną). Na szczęście jej się nie udało.
Odpisz
24 stycznia 2014, 21:01
o ***a
Odpisz
25 stycznia 2014, 20:19
Ty jesteś dziewczyną? Lol? Nazwa sugeruje tak troche płeć męską, a jak chcesz żeby uważano Cię za dziewczynę to se chociaż avatar zmień ;)
Odpisz
25 stycznia 2014, 22:15
@makajet: Uważasz, że Suigetsu wygląda męsko? W sumie to mało mnie obchodzi za kogo uważają mnie inni. Wiem, że ta nazwa jest myląca, ale trudno. Najwyżej będę wszystkich poprawiać. ;)
Odpisz
24 stycznia 2014, 20:07
Ale jak wezmę czerwoną to mnie wessie..
Odpisz
25 stycznia 2014, 16:18
@makajet: O co chodzi z tymi kiblami ?
Odpisz
25 stycznia 2014, 20:17
@lorax12: Jak nie oglądałeś matrixa dziecko, to się nie interesuj.
Odpisz
24 stycznia 2014, 21:29
Dobra przeróbka :)
5/5
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:37
żaden chcę być w kiblotrixie
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:35
Po środku
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2014, 16:52
Wybieram śmietnik.
Odpisz