Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2021, 17:03
rel
Odpisz
30 marca 2021, 09:08
było
Odpisz
30 marca 2021, 09:09
@Kargon1:
Odpisz
30 marca 2021, 08:33
Pamiętam jak bodajrze w 2014 roku jadłem czipsy i jeden szpiczasty kawałem wbił mi się w dziurę jaką miałem w dolnej szóstce
Nie wiem jak ale ząb pękł na pół
Jedna połowa wypadła od razu
Drugą że strachu przed dentystą trzymałem w gębie przez pół roku a jak ją w końcu wyrwał to była już czarna
Odpisz
30 marca 2021, 08:15
Ten jeden kawałek popcornu z 2014:*dzwięki złowieszczego śmiechu*
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2021, 23:30
Ja raz miałem kawałek chipsa między zębami (nie pamiętam czy dolne czy górne)
Bolało jak chooj + krew mi spierd@lał@
Odpisz
29 marca 2021, 23:19
Miałem tak wczoraj. Grzebałem tak długo aż się udało. Tyle że nie był to kawałek jedzenia a plombe wyciągnołem
Odpisz
28 marca 2021, 22:31
Za każdym razem jak jem popcorn :/
Odpisz
28 marca 2021, 23:08
@wiedeni: Co ja i każda osoba na świecie która ma aparat ortodontyczny ma powiedzieć :/
Odpisz