Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamillok111

4 listopada 2015, 23:07

a już nie długo, dishonored 2 (chlip)
będzie siż działo

Avatar szakal1

24 stycznia 2014, 23:29

W FC3 na singlu "Śmierć z przestworzy" też jest bardzo podobna...

Avatar SharpNeedle

2 kwietnia 2015, 19:04

@szakal1: tylko jak skoczysz z zbyt wysoka to nie zabijasz

Avatar KotPrezesa112

17 lutego 2015, 19:08

ej coś tam leci! to samolot? nie to assasin master!

Avatar Xaero

16 lutego 2015, 21:07

u wot m8?

Avatar michgol

12 lutego 2014, 23:37

Mission Impossible is complete xD

Avatar harryolo

25 stycznia 2014, 21:16

Master of all assasins!

Avatar loloja

23 stycznia 2014, 22:35

co to za gra?

Avatar Shihura

24 stycznia 2014, 14:13

@loloja: Dishonored :3

Avatar niszczyciel2011

24 stycznia 2014, 15:20

@Shihura: fajna co ? :D przeszedłem całą parę razy hehe :D

Avatar shark2199

24 stycznia 2014, 15:53

@Shihura: Fajna jakaś? Nudno mi ostatnio, może zagram.

Avatar loloja

24 stycznia 2014, 18:27

@Shihura: dzięki a jest multi? i czy jest do kupienia w sklepie(np: media markt i inne takie)

Avatar Shihura

24 stycznia 2014, 22:05

@loloja: Czy jest multi to nie pamiętam grałem ino w SP Ale fajna jest daje wiele możliwości przejścia tego. Jedyny minus tej Gry ,że bohater przez cala grę rozmawia z kimś ale nic nie mówi officjalnie XD Niestety dużo producentów gier twierdzi ,że główny bohater nie powinien mieć głosu co jest smutne.

Avatar Shihura

24 stycznia 2014, 22:06

@shark2199: Fajna gierka. Polecam :3
@niszczyciel2011: Zgadzam się iż fajna ale smutek ,że główny bohater wypowiada się tekstem a nie głosem. Jedyny minus tej gry.

Avatar bylejakbylegdzie

23 stycznia 2014, 18:13

jaka to gra?

Avatar Frost_

24 stycznia 2014, 11:19

@bylejakbylegdzie: Pewny nie jestem ale chyba Dishonored.

Avatar Hank1212

24 stycznia 2014, 16:28

@bylejakbylegdzie: Na 100% Dishonored.

Avatar kuboman

24 stycznia 2014, 14:49

WHAT THE HELL !!!!!

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2014, 14:48

Best assassination ever!

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2014, 20:48

Precyzja superbohatera.

Avatar as13zx

23 stycznia 2014, 16:59

Game logic...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Brawo za czujność!

To będzie bolało

Przerwa na herbatkę

Co to takiego?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka