Trudno utrzymać koncentrację
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2021, 15:19
Mój Kolega ma ADHD ale zachowuje się w miarę normalnie
Odpisz
30 marca 2021, 12:32
REL (tak przyznaje mam zdiagnozowane ADHD)
Odpisz
29 marca 2021, 22:31
Czy to znaczy, że mam ADHD? xD
Odpisz
29 marca 2021, 23:35
Odpisz
30 marca 2021, 08:18
@Kubson08: czyli mam ADHD XDDD
Odpisz
29 marca 2021, 20:02
Ale niektóre dzięki temu są w stanie uczyć się szybciej
Odpisz
29 marca 2021, 20:04
Mają rozmach.
Odpisz
29 marca 2021, 21:32
@RevLer:
S
Odpisz
29 marca 2021, 21:42
@thebadsherlock: k
Odpisz
29 marca 2021, 22:01
@LadyDialga: u
Odpisz
29 marca 2021, 22:01
@Ruski_Realista: ter
Odpisz
29 marca 2021, 22:02
@LadyDialga: no swearing on my christian Jeja server
Odpisz
29 marca 2021, 22:03
@LadyDialga: XD
Odpisz
30 marca 2021, 01:00
po wielu trudach nauczyłam się, że nigdy nie przeczytam wszystkich zadanych mi stron. Dlatego zaczęłam tylko przesuwać wzrokiem po stronach wybierając od czasu do czasu ciekawszy fragment i git. Jak nauczycielka pytała to rzucałam tym co akurat się napatoszyło i nigdy (nawet na studiach) mnie ten sposób nie zawiódł. A jakbym na siłę ślęczała nad całością to nigdy by mi nic nie weszło do głowy
Odpisz
30 marca 2021, 00:17
skad ja to znam........
Odpisz
29 marca 2021, 22:29
Napisal bym że rela...
O kurde tam motylek przelecial ale fajny
Odpisz
29 marca 2021, 20:53
Mówcie co chcecie, ale podejrzewam u siebie ADHD tylko dlatego, że nie dośc, że nie umiem ustać w jednym miejscu to jeszcze często nie umiem się skupić na jednej rzeczy
Albo jednak mam zespół niespokojnych nóg i wszystko mnie nudzi, ale tego też nie wiem
Odpisz
29 marca 2021, 20:18
Ja mam tak samo, ale nie mam ADHD... często zachciewa mi się spać...
Odpisz
29 marca 2021, 20:05
Ja coś takiego widzę codziennie bo mam 11-letniego nadpobudliwego brata.
Odpisz