Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie po oczach
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2014, 16:10
chyba raczej Death Note
Odpisz
23 stycznia 2014, 16:27
A może to nie jest notes śmierci,tylko zmarły notes? Może to było celowe? Ale to tylko moje myśli,nikt się z tym zgadzać nie musi...
Odpisz
23 stycznia 2014, 20:26
dałem Wam obojgu bo lapce w gore bo sie z tymi komentarzami zgadzam, okazuje sie ze po kliknięciu zielonej łapki z 3 przeszło na 5. Ciesz sie jedną dodatkową :)
Odpisz
24 stycznia 2014, 17:30
@saskacz: Dodatkowa jest od kogoś innego :P w momencie dania strzałki nastąpiło ponowne załadowanie tej informacji
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:06
@saskacz: sugerujesz, że PanKarton to kobieta? ...
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:16
Nie jestem mistrzem ortograficznym, co on takiego napisał?
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:21
@kamdab: Rili?
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2014, 18:58
@Piotr99: Nie wierzysz? Prosty skrypt, który sprawdza obecną liczbę strzałek i odświeża/zmienia tą jedną rzecz.
Odpisz
24 stycznia 2014, 19:46
a gdzie ja to sugeruje? Każde zdanie jest kierowane w rodzaju męskim.
Odpisz
24 stycznia 2014, 20:46
@saskacz: napisałeś "wam obojgu". Obojgu- pan i pani :P Pan i pan- obaj.
Odpisz
24 stycznia 2014, 20:46
Nie rozumiem! Wszędzie pisze "Death Note", więc o co Ci chodzi?
Odpisz
24 stycznia 2014, 22:39
Każdemu się zdarza pomylić
Odpisz
25 stycznia 2014, 00:03
mnie w szkole inaczej uczyli...ale mniejsza, moj błąd .
Odpisz
25 stycznia 2014, 14:17
@saskacz: "dałem Wam obojgu" jeśli chciałbyś napisać to w rodzaju męskim, to powinieneś był napisać "dałem Wam obu". Pozdrowienia dla nauczycielki, która Cię uczyła!
Odpisz
25 stycznia 2014, 14:36
no cóż, tak już w życiu bywa, Polska mało nauczy o życiu...
Odpisz
25 stycznia 2014, 23:47
@saskacz: Tak bardzo prawdziwe. Twój cytat idzie do tych lepszych.
Odpisz
26 stycznia 2014, 00:09
Czy do lepszych to bym nie powiedział. Twój też powinien pójść :D
Odpisz
24 stycznia 2014, 19:04
Pan Karton?
Odpisz
24 stycznia 2014, 18:29
***zielaj z tą mordą sowiecką !!
Odpisz
24 stycznia 2014, 17:16
Osoba, której imię zostanie zapisane, po 40s zostanie zesłana do gułagu.
Odpisz