memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 marca 2021, 09:54
pamiętam że to była reklama ale nie pamiętam czego, heyah?
Odpisz
31 marca 2021, 10:30
@foxkitty: orange'a
31 marca 2021, 12:34
@foxkitty: z początku to była reklama Telekomunikacji Polskiej ale po wykupieniu tej spółki przez orange to do nich należały prawa do tej reklamy. (Zmienili rozumowi okulary na pomarańczowe)
31 marca 2021, 12:47
@Krawiec_legit: jak tego gówna to nie potrzebnie przypominałeś
31 marca 2021, 22:11
@rickimorty: Co jest ...jowego w orange'u?
31 marca 2021, 17:21
Jak miałbym nie pamiętać
31 marca 2021, 11:22
ja pamiętam ale to jest stare
31 marca 2021, 10:46
@Krawiec_legit a faktycznie, dzięki:
31 marca 2021, 10:40
Jacek Soplica i Ksiądz robak
31 marca 2021, 10:25
to było złoto
31 marca 2021, 08:50
Pamiętam jak z nimi była gra
31 marca 2021, 09:51
@Damond: Och, to była piękna gra...
31 marca 2021, 10:07
@Damond: przypomniales mi ja prawie zapomnialem
31 marca 2021, 10:00
była to chyba reklama plusa.. nie orange
31 marca 2021, 10:13
@SuhajOpie: nie, to był orange
31 marca 2021, 10:38
@Kapichu: zapomniałem dać przecinka i brzmi bez sensu miało być To była reklama Plusa... Nie, Chyba orange
31 marca 2021, 09:43
Ahh to była reklama . .
31 marca 2021, 09:36
Ostatni raz widziałem ich w 2016
Edytowano - 31 marca 2021, 09:33
Mam z nimi zdjęcie sprzed blisko 10 lat Nostalgia
31 marca 2021, 08:54
Ja mam 2 pluszaki które ich przestawiają
31 marca 2021, 08:37
kiedyś to było...
31 marca 2021, 08:29
Matko, jak ja to pamiętam... *silne uderzenie nostalgii*
31 marca 2021, 08:16
Mój kuzyn ma pendrive'a z rozumem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 marca 2021, 09:54
pamiętam że to była reklama ale nie pamiętam czego, heyah?
Odpisz
31 marca 2021, 10:30
@foxkitty: orange'a
Odpisz
31 marca 2021, 12:34
@foxkitty: z początku to była reklama Telekomunikacji Polskiej ale po wykupieniu tej spółki przez orange to do nich należały prawa do tej reklamy. (Zmienili rozumowi okulary na pomarańczowe)
Odpisz
31 marca 2021, 12:47
@Krawiec_legit: jak tego gówna to nie potrzebnie przypominałeś
Odpisz
31 marca 2021, 22:11
@rickimorty: Co jest ...jowego w orange'u?
Odpisz
31 marca 2021, 17:21
Jak miałbym nie pamiętać
Odpisz
31 marca 2021, 11:22
ja pamiętam ale to jest stare
Odpisz
31 marca 2021, 10:46
@Krawiec_legit a faktycznie, dzięki:
Odpisz
31 marca 2021, 10:40
Jacek Soplica i Ksiądz robak
Odpisz
31 marca 2021, 10:25
to było złoto
Odpisz
31 marca 2021, 08:50
Pamiętam jak z nimi była gra
Odpisz
31 marca 2021, 09:51
@Damond: Och, to była piękna gra...
Odpisz
31 marca 2021, 10:07
@Damond: przypomniales mi ja prawie zapomnialem
Odpisz
31 marca 2021, 10:00
była to chyba reklama plusa.. nie orange
Odpisz
31 marca 2021, 10:13
@SuhajOpie: nie, to był orange
Odpisz
31 marca 2021, 10:38
@Kapichu: zapomniałem dać przecinka i brzmi bez sensu miało być To była reklama Plusa... Nie, Chyba orange
Odpisz
31 marca 2021, 09:43
Ahh to była reklama . .
Odpisz
31 marca 2021, 09:36
Ostatni raz widziałem ich w 2016
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2021, 09:33
Mam z nimi zdjęcie sprzed blisko 10 lat
Nostalgia
Odpisz
31 marca 2021, 08:54
Ja mam 2 pluszaki które ich przestawiają
Odpisz
31 marca 2021, 08:37
kiedyś to było...
Odpisz
31 marca 2021, 08:29
Matko, jak ja to pamiętam...
*silne uderzenie nostalgii*
Odpisz
31 marca 2021, 08:16
Mój kuzyn ma pendrive'a z rozumem
Odpisz