Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2021, 09:03
Ja miałem w domu szóstkę, ale okazało się że nie ma wszystkich płyt, tylko te z dlc.
Odpisz
30 marca 2021, 21:26
Ksd nie jesteś nawet czarny tylko szary agahdjsjajanha
Odpisz
30 marca 2021, 19:44
ja mam heroes of might and magic III
Odpisz
30 marca 2021, 18:10
Kiedyś sprzątałam pod łóżkiem brata bo powiedział że fajne rzeczy tam ma i znalazłam wszystkie Heroesy tylko właśnie nie HoM&M III
Odpisz
29 marca 2021, 23:23
dlatego teraz nigdy nie kupuję gier w pudełkach
Odpisz
29 marca 2021, 23:43
@bandit_the_drug_lord: Bo nie znajdujesz płyt w szufladzie?
Odpisz
29 marca 2021, 23:53
@KufelMleka: bo mogą się porysować i przestać działać a poza tym są niewygodne
Odpisz
29 marca 2021, 23:56
@bandit_the_drug_lord: No spoko, ale mi chodzi o to twoje "dlatego". Wskazuje to, że w meme jest powód stojący za zdaniem wystawionym w komentarzu, a mem jest o nieporysowanej płycie i nie ma w nim słowa o wygodzie, co czyni twój drugi kom niespójnym logicznie z niczym, a pierwszy od początku jest właśnie niespójny. Stąd pytanie o uściślenie, dalej nie zaspokojone.
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2021, 07:57
@KufelMleka: mówię tak z przywyczajenia o co się tak spinasz
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2021, 08:19
@bandit_the_drug_lord: Nie napinam, po prostu pytam.
Odpisz
30 marca 2021, 17:17
@bandit_the_drug_lord: teraz to pudełka to chyba większości są z kodami gdzie płyta tylko pomaga z instalacją
Odpisz
30 marca 2021, 17:12
Ja mam z HoMM IV
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2021, 08:06
Ktoś ma wersję z goga na win10 i ma zainstalowane dodatki fanowskie? Bo potrzebowałbym trochę pomocy przy instalacji
Odpisz
30 marca 2021, 07:18
Albo dwójkę
W którymś magazynie była pełna wersja
Odpisz
30 marca 2021, 02:00
Ocena jakości wklejenia Chada na płytkę - 7/10
Odpisz
29 marca 2021, 23:12
Nierel, moje biurko nie ma szuflad
Ale rel bo HoM&M III
Odpisz
29 marca 2021, 23:14
@astrofizyk: nie złota edycja
L takie imho
Odpisz
29 marca 2021, 23:16
Tę płytkę akurat miałem pod ręką hehe. Ale wiadomo, że Złota edycja jest najlepsza
Odpisz
29 marca 2021, 23:20
@astrofizyk: Złota edycja powinna mieć płytę pokrytą 4 karatowym złotem. Nie rozumiem czemu żaden szejk jeszcze tego nie wymyślił.
Odpisz
29 marca 2021, 23:07
Nierel, ja trzymam gry w pudełku
Odpisz
29 marca 2021, 23:09
@wiedeni: Zdjęcie na dowód czy coś
Odpisz