Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2024, 07:20
W moim miasteczku niedawno otworzyli dino
Odpisz
31 marca 2021, 23:01
POTĘRZNY DINO POCIĄG BEZ KOŃCA WIECZNY I NIESKOŃCZONY BÓG WSZYSTKICH LUDZI I POCIĄGÓW POTĘRZNI LUDZCY BOGOWIE NIE MOGLI GO POKONAĆ PONIEWARZ BYŁ ZBYT POTĘRZNYYY
Odpisz
2 kwietnia 2021, 17:16
P
Odpisz
2 kwietnia 2021, 21:55
@Schabowy_nie_mielony: O
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:52
@VIGEE: T
Odpisz
3 kwietnia 2021, 10:20
@Schabowy_nie_mielony: Ę
Odpisz
4 kwietnia 2021, 11:21
Ż
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:35
N
Odpisz
7 kwietnia 2021, 17:22
@Schabowy_nie_mielony: Y
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:35
@staxom: (spacja)
Odpisz
10 kwietnia 2021, 09:57
@Martyna_09: D
Odpisz
10 kwietnia 2021, 23:05
I
Odpisz
10 kwietnia 2021, 23:06
@staxom: N
Odpisz
12 kwietnia 2021, 11:58
@Martyna_09: O
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:18
@Bombelek_4_: (spacja)
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:23
@Martyna_09: P
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:53
@Bombelek_4_: o
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:59
C
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:59
@Martyna_09: i
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:16
Ą
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:18
@Bombelek_4_: G
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:20
(spacja)
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:33
@Martyna_09: B
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:54
E
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:55
@Bombelek_4_: Z
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:55
@Martyna_09: (spacja)
Odpisz
12 kwietnia 2021, 20:25
K
Odpisz
12 kwietnia 2021, 20:34
@Martyna_09: O
Odpisz
17 listopada 2022, 09:51
@Bombelek_4_: Ń
Odpisz
17 listopada 2022, 09:51
@GigannPlus: C
Odpisz
17 listopada 2022, 09:52
@Martyna_09: A
Odpisz
12 marca 2023, 00:54
@GigannPlus: *spacja*
Odpisz
12 marca 2023, 07:14
@BoruwaDemon: W
Odpisz
12 marca 2023, 11:46
@Martyna_09: I
Odpisz
12 marca 2023, 11:46
@BoruwaDemon: E
Odpisz
12 marca 2023, 13:25
@GigannPlus: C
Odpisz
23 maja 2023, 23:08
@BoruwaDemon: Z
Odpisz
28 maja 2023, 00:45
@Peroczek: N
Odpisz
28 maja 2023, 12:50
@BoruwaDemon: Y
Odpisz
1 sierpnia 2023, 08:12
@Peroczek: (spacja)
Odpisz
1 sierpnia 2023, 09:26
@BoruwaDemon: I
Odpisz
1 sierpnia 2023, 09:31
@Peroczek: (spacja)
Odpisz
1 sierpnia 2023, 09:42
@Martyna_09: N
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:14
@Peroczek: I
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:24
@GigannPlus: E
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:27
@BoruwaDemon: S
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:34
@GigannPlus: K
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:38
@BoruwaDemon: O
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:46
@GigannPlus: Ń
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:55
@BoruwaDemon: C
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:56
@GigannPlus: Z
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:57
@Peroczek: O
Odpisz
1 sierpnia 2023, 10:59
@BoruwaDemon: N
Odpisz
1 sierpnia 2023, 11:05
@GigannPlus: Y
Odpisz
1 sierpnia 2023, 11:21
@BoruwaDemon: (spacja)
Odpisz
1 sierpnia 2023, 11:36
@Peroczek: B
Odpisz
1 sierpnia 2023, 11:39
@BoruwaDemon: Ó
Odpisz
1 sierpnia 2023, 11:46
@Peroczek: G
Odpisz
1 sierpnia 2023, 12:35
@BoruwaDemon: (spacja)
Odpisz
1 sierpnia 2023, 15:41
@Peroczek: W
Odpisz
1 sierpnia 2023, 17:45
@BoruwaDemon: S
Odpisz
1 sierpnia 2023, 17:50
@Peroczek: Z
Odpisz
1 sierpnia 2023, 17:53
@BoruwaDemon: Y
Odpisz
1 sierpnia 2023, 17:59
@Peroczek: S
Odpisz
6 sierpnia 2023, 21:16
@BoruwaDemon: T
Odpisz
6 sierpnia 2023, 21:35
@Peroczek: K
Odpisz
7 sierpnia 2023, 11:34
@BoruwaDemon: I
Odpisz
7 sierpnia 2023, 17:31
@Peroczek: C
Odpisz
1 lipca 2021, 14:24
Dino pociong
Odpisz
12 kwietnia 2021, 12:24
Oh deep, thats shit
Odpisz
2 kwietnia 2021, 16:20
DINOPOCIĄG NAAAASZ (dinopociąg naaaasz) JEDŹMY W DAAAAL (dal dal dal) DINOPOCIĄG NASZ!
moja siostra w kółko to ogląda
Odpisz
1 kwietnia 2021, 20:51
Dinopociąg gna
Odpisz
1 kwietnia 2021, 08:49
Odpisz
1 kwietnia 2021, 00:12
Holi szit, dac dip.
Odpisz
31 marca 2021, 21:58
Kot james too
Odpisz
31 marca 2021, 21:33
Dupociąg
Odpisz
30 marca 2021, 11:20
Fri[end]
Girlfri[end]
Boyfri[end]
Prydwen
Only Prydwen has no end 😎
Odpisz
31 marca 2021, 20:36
@wiedeni: dinopociąg has no end too, so not only Prydwen
Odpisz
31 marca 2021, 20:35
oglądałam tą bajkę jak byłam mała i pamiętam że była fajna :3
Odpisz
30 marca 2021, 11:19
D I N O P O C I Ą G
Odpisz
30 marca 2021, 11:19
D
Odpisz
30 marca 2021, 11:19
@GigannPlus: I
Odpisz
30 marca 2021, 11:20
@skelemaster: N
Odpisz
30 marca 2021, 11:20
O
Odpisz
30 marca 2021, 11:21
@DeMajkel: P
Odpisz
30 marca 2021, 11:22
@Szarok: O
Odpisz
30 marca 2021, 11:23
C
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2021, 11:23
I
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2021, 11:23
@Szarok: Ą
Odpisz
30 marca 2021, 11:24
G
Odpisz
30 marca 2021, 11:25
@Aarix: * otwiera butelkę szampana * Udało się!
Odpisz
30 marca 2021, 11:25
Bad ending
Dinopociąg się wykoleił
Odpisz
30 marca 2021, 11:26
Odpisz
30 marca 2021, 11:30
@GigannPlus: No i leci rozstrzelanie za herezje
Odpisz
30 marca 2021, 11:42
@wiedeni: * dźwięki umierania *
Odpisz
30 marca 2021, 11:42
Odpisz
30 marca 2021, 11:44
@wiedeni: od fajnej kreskówki po pogrzeb. Tylko z nami :)
Odpisz
30 marca 2021, 11:45
Welcam tu jeja peel, we hew iditotik spolecznosc and dinopociag
Odpisz
30 marca 2021, 11:48
@wiedeni: za dinopociąg szanuję. Bajka mojego dzieciństwa
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2021, 11:46
fri[end]
girlfri[end]
boyfri[end]
Jeja.pl
Only Jeja.pl has no end
Odpisz
30 marca 2021, 11:26
Jedziemy w dallll
Odpisz