Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2014, 16:22
Też mi wielka kreatywność... Pomalować, zrobić kilka kółek i kwadratów... 3/5
Odpisz
3 lutego 2017, 15:31
@MrocznyWilk: a praca plastyczna to co? pomalowac, zrobic pare kresek i tyle...
Odpisz
3 lutego 2017, 16:08
Nie sądzę. No chyba że jest się na poziomie podstawówki. Wtedy to jest praca "plastyczna".
Odpisz
3 lutego 2017, 16:56
@MrocznyWilk: no powiedz mi czy to jest cos wiecej niz pare kresek? no naprawde zadna mi kreatywnosc
Odpisz
3 lutego 2017, 17:08
Daj sobie spokój.
Odpisz
3 lutego 2017, 17:24
@MrocznyWilk: to ty wez zostaw gosciu ten obrazek on jest spoko typie masz ty wgle rozum i godnosc czlowieka? wez sie ogarnij zalosny z ciebie typek obrazasz ojca ktory chcial uatrakcyjnic helm korekcyjny swojego dziecka opanuj sie lepiej czy ty wiesz co robisz w internecie obrazajac ludzi?
Odpisz
25 lipca 2014, 13:52
r2-d2
Odpisz
10 kwietnia 2014, 16:12
teraz sie z niego będa wyśmiewali -_-
Odpisz
18 kwietnia 2014, 00:11
@wiktor34: Nie ? to R2D2 ! a ty nie wiesz co to nawet jest -.-
Odpisz
18 kwietnia 2014, 14:13
@Equilibrium: NO I CO Z TEGO BĘDĄ W PODSTAWoWCE SIE ŚMIAĆ BO JAK W MOJEJ KLASIE I W WIĘKSZOsCI SZKÓŁ I KLAS BEdĄ mówiEĆ ŻE TO DZIECKO STAR WARS
Odpisz
18 kwietnia 2014, 14:18
@wiktor34: Boże każdy lubi star wars
Odpisz
18 kwietnia 2014, 20:11
@Equilibrium: nie kazdy ja lubie ale niektOży nie i pomyślą że to nerd a tak naprawde to chore dziecko
Odpisz
19 kwietnia 2014, 00:07
@wiktor34: aha
Odpisz
19 kwietnia 2014, 10:19
@Equilibrium: no właSINIE A I JESCZE JEDNO DZIWNIE PISAŁEŚ KOMENTARZE
Odpisz
19 kwietnia 2014, 19:29
@wiktor34: Pisałaś -.- a nie pisałeś
Odpisz
19 kwietnia 2014, 19:30
@wiktor34: A i jeszczę jedno Dziwny jesteś... Grasz w ROBLOXA ?
Odpisz
19 kwietnia 2014, 20:15
@Equilibrium: no pewnie że tak
Odpisz
19 kwietnia 2014, 23:00
@wiktor34: Ja też
Odpisz
7 czerwca 2014, 22:54
@Equilibrium: jaki nick ?
Odpisz
7 czerwca 2014, 23:11
@wiktor34: imarobotpl
Odpisz
7 czerwca 2014, 23:20
@Equilibrium: a ja wiktorplpro to zdięcie jest z innego konta
Odpisz
8 czerwca 2014, 10:22
@wiktor34: aha...
Odpisz
26 stycznia 2014, 15:44
R2D2 :D
Odpisz
25 stycznia 2014, 21:16
Fajne ;)
Odpisz