Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrocznyWilk

3 sierpnia 2014, 16:22

Też mi wielka kreatywność... Pomalować, zrobić kilka kółek i kwadratów... 3/5

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 15:31

@MrocznyWilk: a praca plastyczna to co? pomalowac, zrobic pare kresek i tyle...

Avatar MrocznyWilk

3 lutego 2017, 16:08

Nie sądzę. No chyba że jest się na poziomie podstawówki. Wtedy to jest praca "plastyczna".

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 16:56

@MrocznyWilk: no powiedz mi czy to jest cos wiecej niz pare kresek? no naprawde zadna mi kreatywnosc

Avatar MrocznyWilk

3 lutego 2017, 17:08

Daj sobie spokój.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2017, 17:24

@MrocznyWilk: to ty wez zostaw gosciu ten obrazek on jest spoko typie masz ty wgle rozum i godnosc czlowieka? wez sie ogarnij zalosny z ciebie typek obrazasz ojca ktory chcial uatrakcyjnic helm korekcyjny swojego dziecka opanuj sie lepiej czy ty wiesz co robisz w internecie obrazajac ludzi?

Avatar kibelek43578

25 lipca 2014, 13:52

r2-d2

Avatar wiktor34

10 kwietnia 2014, 16:12

teraz sie z niego będa wyśmiewali -_-

Avatar Equilibrium

18 kwietnia 2014, 00:11

@wiktor34: Nie ? to R2D2 ! a ty nie wiesz co to nawet jest -.-

Avatar wiktor34

18 kwietnia 2014, 14:13

@Equilibrium: NO I CO Z TEGO BĘDĄ W PODSTAWoWCE SIE ŚMIAĆ BO JAK W MOJEJ KLASIE I W WIĘKSZOsCI SZKÓŁ I KLAS BEdĄ mówiEĆ ŻE TO DZIECKO STAR WARS

Avatar Equilibrium

18 kwietnia 2014, 14:18

@wiktor34: Boże każdy lubi star wars

Avatar wiktor34

18 kwietnia 2014, 20:11

@Equilibrium: nie kazdy ja lubie ale niektOży nie i pomyślą że to nerd a tak naprawde to chore dziecko

Avatar Equilibrium

19 kwietnia 2014, 00:07

@wiktor34: aha

Avatar wiktor34

19 kwietnia 2014, 10:19

@Equilibrium: no właSINIE A I JESCZE JEDNO DZIWNIE PISAŁEŚ KOMENTARZE

Avatar Equilibrium

19 kwietnia 2014, 19:29

@wiktor34: Pisałaś -.- a nie pisałeś

Avatar Equilibrium

19 kwietnia 2014, 19:30

@wiktor34: A i jeszczę jedno Dziwny jesteś... Grasz w ROBLOXA ?

Avatar wiktor34

19 kwietnia 2014, 20:15

@Equilibrium: no pewnie że tak

Avatar Equilibrium

19 kwietnia 2014, 23:00

@wiktor34: Ja też

Avatar wiktor34

7 czerwca 2014, 22:54

@Equilibrium: jaki nick ?

Avatar Equilibrium

7 czerwca 2014, 23:11

@wiktor34: imarobotpl

Avatar wiktor34

7 czerwca 2014, 23:20

@Equilibrium: a ja wiktorplpro to zdięcie jest z innego konta

Avatar Equilibrium

8 czerwca 2014, 10:22

@wiktor34: aha...

Avatar kuba99256

26 stycznia 2014, 15:44

R2D2 :D

Avatar sami666pl

25 stycznia 2014, 21:16

Fajne ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka