Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

9 kwietnia 2022, 11:38

Zełeński był chadem już rok temu a my nawet o tym nie wiedzieliśmy

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

9 grudnia 2021, 15:04

Na Ukrainie niby dziwne rzeczy się dzieją, ale honoru od pana Zełenskiego trzeba się uczyć!

Avatar Aramil1993

Edytowano - 4 kwietnia 2021, 10:35

Wcale nie ustawka. 100% legit.

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2021, 13:40

U nas to by jeszcze prezydent zabrał jako podatek od darowizny

Avatar Racibor

1 kwietnia 2021, 23:46

u nasłał skarbówkę bo nie zarejestrowała składki i zarekwirowali cały hajs

Avatar
asasinpio

1 kwietnia 2021, 14:56

W sumie to nie mam nic przeciwko, mój znajomek jest socjalistą i uważa, że trzeba pomagać, ale coś z tym robi, a nie siedzi na dupie i narzeka, iż "łe bogaci nie dajoooo". Ostatnio jak z nim byłem to podbiła do nas bezdomna i spytała się o jedzenie to jej kupił.

Avatar Lord_Endless

1 kwietnia 2021, 13:47

No i to jest właśnie mieć dobre serce.

Nie rozumiem osób, które mówią, że to "układ, dziwactwo, dlaczego to zrobił, pszeciesz mógł wydać na cos innego itd." wobec osób, które miały i mają dobre intencje, i serce, i niosą ze sobą chęć pomocy dla potrzebujących osób.

Mi jest naprawdę żal, że ludzie zapomnieli co to znaczy mieć dobre serce, a pieniądze i chciwość niestety są najwyższym miejscu na świecie.
I uważam, że powinniśmy to zmienić. Powinniśmy się nauczyć tego co jest dobre, a co jest złe. Za priorytet powinniśmy stawiać zdrowie i życie potrzebującym, a nie pieniądze, chciwość i bogactwo.

I mam ochotę, by zaprowadzić porządek na tym świecie. W ogóle chciałbym to wszystko naprawić. Chciałbym, aby ludzie zaczęli dostrzegać co jest dobre, a co złe i w ogóle, żeby przestali patrzeć na pieniądze, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Należy pochwalać tych, którzy robią wiele dobrego dla społeczeństwa. Brać przykład od nich i czynić dobro.

A złych należy karać, taką karą, żeby wiedzieli, że to co zrobili to zniszczyli własne życie i że już nigdy więcej nie wrócą do normalnego życia. Dla najgorszych przestępców nie miałbym litości i wymierzałbym najwyższy wymiar kary, jakim jest kara oko za oko, ząb za ząb i ostatecznie długą i bolesną karę śmierci taką samą co popełnił przestępca wobec ofiary.

Avatar AmazingMaxwell

31 marca 2021, 21:28

Koleś dostał wiadomość od losowej kobiety na instagramie że ta potrzebuje pieniędzy na operacje i skołował dla niej milion zł na następny dzień czy tylko mi wydaje sie to troszku nieodpowiedzialne i naiwne

Avatar Holandia

31 marca 2021, 21:33

@AmazingMaxwell:
Takie zbiórki są w znaczniej większości dobrze ,,rozreklamowane" i nagłośnione, a już tym bardziej te, które są blisko celu. Akurat tutaj nic nieodpowiedzialnego za bardzo nie ma.

Avatar Holandia

31 marca 2021, 19:30

Za to w komentarzach tradycyjnie burza, że pewnie ma jakieś układy, skoro jej sam prezydent pomógł. Identyczna sprawa jak z Franco i tym Rumunem, co przyszedł do Hiszpanii pieszo, żeby tylko pomóc walczyć przeciwko republikanom, a potem go zabrali do szpitala na jego koszt. Tam to dopiero było domysłów, że to jakiś znajomy z zagranicy, a tu nic z tych rzeczy. Pierwszy raz w życiu gościa na oczy zobaczył w tym 38'. Widać z dobrego serca to już nie można, we wszystkim trzeba mieć jakiś ukryty interes...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 marca 2021, 19:34

@Holandia: To wiele mówi o naszym społeczeństwie :l

Avatar OwOcomedy

31 marca 2021, 19:34

@Holandia: no bo wiesz, Ukraincy=UPA, Bandera, złodzieje, potwory itd. Poprostu Polacy nadal nienawidzą Ukrainy i wszystkiego co z Ukrainą i Ukraincami związane

Avatar Holandia

31 marca 2021, 19:45


Tym bardziej, że wiem jak długo trwają zbiórki na terapię genową w SMA nawet u nas. Do tego trzeba prawie 9 milionów złotych, na warunki ukraińskie około 63 miliony hrywien. Już tutaj to jest zaporowa cena, a co dopiero tam, dlatego tym bardziej warto docenić gest. Nie można też powiedzieć, że Duda się w to nie włącza bo jednak przekazywał nieraz rzeczy na licytacje.

Avatar nieKolejarz

31 marca 2021, 21:27

@OwOcomedy: Mój kolega raz założył koszulkę z godłem Ukrainy w kolorach banderowców i mówił mi, że nawet nie wie co to za symbol

Avatar Kapitalista

31 marca 2021, 19:49

Jaką odpowiedź dostałaby w Polsce:

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2021, 19:22

Dobry ziomek kapitan ukraina

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Holandia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Angielskie śmieszki

Nie znoszę kleszczy

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka