Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2014, 15:45
Nie przyłożyłem :P
Odpisz
10 września 2015, 14:04
Najwyraźniej on sam chciał spaść xd
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:34
dałem myszke
Odpisz
3 października 2014, 19:44
zabilem czlowieka :'(
Odpisz
19 lipca 2014, 23:25
Przyłożyłam się do zabicia Sherlocka. XD No wiecie, przyłożyłam, palec.... e nie ważne, suchar.
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:04
fajnie by było jakby się teściową zpychało
Odpisz
15 marca 2014, 16:43
@frytki112: lebszy by był bieber
Odpisz
12 maja 2014, 13:02
@olka12544: A najlepiej Teściową o nazwisku biebier
Odpisz
15 marca 2014, 12:08
co ja zrobiłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2014, 00:31
A w ogóle kto to bo nie widzę do końca...
.
.
.
przyjrzałam sie
o ku*wa co ja zrobiłam !!!!! nieeee
Odpisz
15 marca 2014, 00:34
@olka12544: czemu to nie mógł być justin bieber było by fajnie :)
Odpisz
24 stycznia 2014, 14:59
zabilem go!
Odpisz
24 stycznia 2014, 20:38
@mtista: Ja też :C pójdziemy do więzienia ;_;
Odpisz
25 stycznia 2014, 13:23
Wcale nie! Mam plan! zaposcimy wasy i uciekniemy do Meksyku i bedziemy pracowali tam jako chodowcy lam co ty na to?
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2014, 13:08
@mtista: W meksyku nie hoduje się lam gdyż tam nie występują ani nie występowały. Meksyk jest w ameryce północnej a lamy w ameryce południowej i cały misterny plan szlag trafił !
Odpisz
30 stycznia 2014, 13:38
@grzesioza15: To ja wam sprowadzę lamy i ch*j ;-;
Odpisz
30 stycznia 2014, 13:41
a masz konie ?
Odpisz
30 stycznia 2014, 13:52
@ziomek2009: Kupie na allegro.
Odpisz
30 stycznia 2014, 13:57
spoko bo mi wczoraj zdechł
Odpisz
30 stycznia 2014, 14:13
@ziomek2009: Co allegro ci zdechło?
Odpisz
31 stycznia 2014, 08:02
kuń
Odpisz
31 stycznia 2014, 09:29
@ziomek2009: z allegro?
Odpisz
31 stycznia 2014, 10:31
nie
Odpisz
31 stycznia 2014, 11:31
@ziomek2009: To może z Ebay'a?
Odpisz
1 lutego 2014, 21:19
@amekninja555: Może z teleshop albo mango.
Odpisz
2 lutego 2014, 12:21
@TheOwnCityPL: W sumie... To na pewno Mango!
Odpisz
2 lutego 2014, 16:31
Nie sprowadzisz bo to by za drogo kosztowało a lamy nie przeżyłyby takiej drogi ani klimatu.
Odpisz
2 lutego 2014, 16:32
@grzesioza15: I spier*oliłeś wyobraźnie i zabawę dzięki.
Odpisz
3 lutego 2014, 15:04
Kapitan*** do dyspozycji ! :D
Odpisz
3 lutego 2014, 20:45
@mtista: on w filmie przeżył
Odpisz
5 lutego 2014, 16:21
@amekninja555: No a jak Amedek by miało być ?
Odpisz
5 lutego 2014, 17:10
@TheOwnCityPL: Mógł być z Allegro... :3
Odpisz
30 stycznia 2014, 13:54
Kurna my tu mamy zabójstwo a Sherlock znów się włóczy za panienkami.
Odpisz
3 lutego 2014, 20:46
@Watson: ale to był sherlock z serialu "sherlock"(wiem brzmi trochę głupio:P)
Odpisz
3 lutego 2014, 20:44
SHERLOCKU!!!!!!!!
Odpisz
30 stycznia 2014, 23:32
*Uciekam z miejsca zbrodni
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:58
Jestem seryjną morderczynią xD
Odpisz
30 stycznia 2014, 16:09
Nie ma za cooooooo XD
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2014, 15:13
No! Nie tego chciałam :(
Odpisz
30 stycznia 2014, 14:56
przyłożyłem,ale myślałem,że znowu będzie ten słodki piesek xd
Odpisz