Na pewno smak byłby bombowy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2021, 21:27
Zaraz, czego? Parówek czy DYNAMITU?
Odpisz
1 kwietnia 2021, 17:49
i dynamitu?
Odpisz
1 kwietnia 2021, 18:47
@god_of8: a jest różnica?
Odpisz
2 kwietnia 2021, 10:32
@LadyDialga: dynamit tak właściwie smakuje parówkami
Odpisz
2 kwietnia 2021, 10:49
@god_of8: a parówki dynamitem
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:22
@LadyDialga: wiem bo próbowałem
Odpisz
1 kwietnia 2021, 19:11
Bożydar-
Odpisz
1 kwietnia 2021, 17:26
Gdyby miał, smakowałby bombowo
Odpisz
1 kwietnia 2021, 14:03
I musiałby wybuchać.
Odpisz
1 kwietnia 2021, 14:04
Słynny koktajl Parowkowa czy tam molotowa
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2021, 14:04
W końcu eksplozja smaku
Odpisz