Tęsknię do czasów dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2021, 13:48
Klasyka.
To taka Polska tradycja przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Odpisz
6 kwietnia 2021, 21:11
przez ciebie płacze brawo
Odpisz
6 kwietnia 2021, 14:25
Chciałbym powiedzieć rel, ale nigdy nie miałem takiej sytuacji
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:52
Chciałabym powiedzieć "rel" jednak nigdy nie będę mieć okazji spróbować Big Milka ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2021, 23:42
Nietolerancja laktozy?
Odpisz
4 kwietnia 2021, 12:54
@Moje_Rysunki12: Celiakia
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:37
Nie rozumiem, chodzi, że ten pieseł ma flashbacki, jak dziadek jeszcze żył?
Odpisz
3 kwietnia 2021, 00:42
@Memyzphotoshopaipainta: Wspomina momenty jak życie za dzieciaka było wspaniałe a teraz jest dorosły i prowadzi szare prawdopodobnie biedne życie
Odpisz
3 kwietnia 2021, 19:39
@Broolie: aha, rozumiem, dzięki
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:54
A teraz to tylko lecą po lody z ekipy bruh
Odpisz
3 kwietnia 2021, 18:15
@Zwierzezla6: bruh u mn zjedli w ciągu 2 godzin 2 pudełka
i u nas w lewiatanie są dobre rożki za 0,99zł ale nieee ekipowe po 3,00zł tylko a jak kupisz co innego to ci mówią że smaku nie masz
Odpisz
3 kwietnia 2021, 18:19
@Xx_pzoltek_xX: niestety, nasze pokolenje zaczyna już przeciwstawić się przeszłości
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:05
Nie rozumiem ostatniego panelu. Kto dostał tego loda i czemu leży w łóżku?
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:11
@spacetofi: to ten sam chlopak w przyszlosci ktory kupil sobie tego loda by przypomniec sobie stare czasy
kupil i przypomniala mu sie ta sytuacja gdy dziadek jeszcze zyl i 2 zlote starczyly na dobrego loda
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:19
aaa, dobra, dzięki, trzymaj strzałeczkę
Odpisz
3 kwietnia 2021, 15:17
@spacetofi: kontrast między kiedyś a dziś, przy którym można spokojnie powiedzieć "kiedyś było lepiej"
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:46
o w koncu komentarz gdzie liczba zielonych przewyzsza liczbe czerwonych
Odpisz
3 kwietnia 2021, 15:52
Przy ostatnim panelu można się poryczeć
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:26
To były lody dzieciństwa!
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:55
@Dovahkiin: O jezu tak. Pamiętam że czarne było najtrudniej dostać i szpanowało się nimi przed innymi dzieciakami
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:12
@Dovahkiin: taak
Odpisz
3 kwietnia 2021, 15:15
@Dovahkiin: gdzie się to podziało :(((
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:00
Ja pamiętam czasy, gdy lody promowała Maryla i Olbrychski....
A że Korala miałem niedaleko, to w naszych sklepie to one stanowiły 90 % wszystkich lodów. Co prawda były bilkmilki po 1 zł, ale każdy i tak wolał Oskary po 1.20, Pandy i Marylę....
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:39
kiedyś to było
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:44
@PanStefanek:
Odpisz
3 kwietnia 2021, 09:36
do 1 panelu: kto czyta od dołu do góry? dlaczego odpowiedź jest wyżej od pytania?
Odpisz
3 kwietnia 2021, 12:32
@Racibor: możliwe że autor po prostu nie zwróvił uwagi na taki szczegół a bardziej na to że dużo jejakó jest przyzwyczajona do czytania dialogów od prawej do lewej
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2021, 20:54
weterany pamiętające lody gibki łączmy się
Odpisz
2 kwietnia 2021, 21:01
one wydawały się mega dobre a jak spróbowałem dopadło mnie potworne rozczarowanie i kontemplacja nad życiem
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:29
Matko Boska... Dosłownie jak zniknęły to zacząłem myśleć, że były to tylko wytwory mojej wyobraźni i tak naprawdę nie istniały. Czy przez te lody mogę się już zaliczać do ludzi starej daty?
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:30
@jakub17: nie sądzę, zniknęły chyba w 2015
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:35
Serio? Ja myślałem, że zniknęły już wieki temu a nie raptem 6 lat temu. Dziwnie się teraz czuje przez tą informacje tak szczerze xD
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:42
a pamięta ktoś jeszcze te takie że trzeba je było najpierw wstawić do zamrażarki? Te z pingwinem na opakowaniu nie pamiętam za bardzo jak to było że trzeba je było na początku włożyć do zamrażarki bo to dawno było więc mnie o to nie pytajcie
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:43
tak też pamiętam najlepiej było jak na dnie się rozpuściły i zostawał tam ten sok
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:45
no zajebiste wtedy były
Odpisz
3 kwietnia 2021, 00:04
ja pamiętam
mama takie paczki kupowała i te lody były Z A J E B I S T E
Odpisz
3 kwietnia 2021, 02:41
Jakoś w zeszłe lato widziałam coś takiego w Biedrze
Odpisz
2 kwietnia 2021, 22:28
rel, teraz mi smutno
Odpisz
2 kwietnia 2021, 21:38
Odpisz