Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zuz11

7 kwietnia 2021, 13:48

Klasyka.
To taka Polska tradycja przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Avatar
maksfanhelikoptera

6 kwietnia 2021, 21:11

przez ciebie płacze brawo

Avatar dawid51

6 kwietnia 2021, 14:25

Chciałbym powiedzieć rel, ale nigdy nie miałem takiej sytuacji

Avatar
TostKiszony

3 kwietnia 2021, 12:52

Chciałabym powiedzieć "rel" jednak nigdy nie będę mieć okazji spróbować Big Milka ;-;

Avatar Moje_Rysunki12

3 kwietnia 2021, 23:42

Nietolerancja laktozy?

Avatar
TostKiszony

4 kwietnia 2021, 12:54

@Moje_Rysunki12: Celiakia

Avatar Memyzphotoshopaipainta

2 kwietnia 2021, 22:37

Nie rozumiem, chodzi, że ten pieseł ma flashbacki, jak dziadek jeszcze żył?

Avatar Broolie

3 kwietnia 2021, 00:42

@Memyzphotoshopaipainta: Wspomina momenty jak życie za dzieciaka było wspaniałe a teraz jest dorosły i prowadzi szare prawdopodobnie biedne życie

Avatar Memyzphotoshopaipainta

3 kwietnia 2021, 19:39

@Broolie: aha, rozumiem, dzięki

Avatar Zwierzezla6

3 kwietnia 2021, 13:54

A teraz to tylko lecą po lody z ekipy bruh

Avatar Xx_pzoltek_xX

3 kwietnia 2021, 18:15

@Zwierzezla6: bruh u mn zjedli w ciągu 2 godzin 2 pudełka
i u nas w lewiatanie są dobre rożki za 0,99zł ale nieee ekipowe po 3,00zł tylko a jak kupisz co innego to ci mówią że smaku nie masz

Avatar Zwierzezla6

3 kwietnia 2021, 18:19

@Xx_pzoltek_xX: niestety, nasze pokolenje zaczyna już przeciwstawić się przeszłości

Avatar spacetofi

3 kwietnia 2021, 12:05

Nie rozumiem ostatniego panelu. Kto dostał tego loda i czemu leży w łóżku?

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2021, 12:11

@spacetofi: to ten sam chlopak w przyszlosci ktory kupil sobie tego loda by przypomniec sobie stare czasy
kupil i przypomniala mu sie ta sytuacja gdy dziadek jeszcze zyl i 2 zlote starczyly na dobrego loda

Avatar spacetofi

3 kwietnia 2021, 13:19

aaa, dobra, dzięki, trzymaj strzałeczkę

Avatar Maly_modelarz15

3 kwietnia 2021, 15:17

@spacetofi: kontrast między kiedyś a dziś, przy którym można spokojnie powiedzieć "kiedyś było lepiej"

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2021, 16:46

o w koncu komentarz gdzie liczba zielonych przewyzsza liczbe czerwonych

Avatar Glisda

3 kwietnia 2021, 15:52

Przy ostatnim panelu można się poryczeć

Avatar Dovahkiin

3 kwietnia 2021, 12:26

To były lody dzieciństwa!

Avatar Reichtangle

3 kwietnia 2021, 12:55

@Dovahkiin: O jezu tak. Pamiętam że czarne było najtrudniej dostać i szpanowało się nimi przed innymi dzieciakami

Avatar Memixgroszkowaty

3 kwietnia 2021, 13:12

@Dovahkiin: taak

Avatar Maly_modelarz15

3 kwietnia 2021, 15:15

@Dovahkiin: gdzie się to podziało :(((

Avatar Mikrus19

3 kwietnia 2021, 13:00

Ja pamiętam czasy, gdy lody promowała Maryla i Olbrychski....
A że Korala miałem niedaleko, to w naszych sklepie to one stanowiły 90 % wszystkich lodów. Co prawda były bilkmilki po 1 zł, ale każdy i tak wolał Oskary po 1.20, Pandy i Marylę....

Avatar PanStefanek

3 kwietnia 2021, 12:39

kiedyś to było

Avatar wuj3456

3 kwietnia 2021, 12:44

Avatar Racibor

3 kwietnia 2021, 09:36

do 1 panelu: kto czyta od dołu do góry? dlaczego odpowiedź jest wyżej od pytania?

Avatar gury_wamac

3 kwietnia 2021, 12:32

@Racibor: możliwe że autor po prostu nie zwróvił uwagi na taki szczegół a bardziej na to że dużo jejakó jest przyzwyczajona do czytania dialogów od prawej do lewej

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 2 kwietnia 2021, 20:54

weterany pamiętające lody gibki łączmy się

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar rysiu311

3 kwietnia 2021, 00:04

ja pamiętam
mama takie paczki kupowała i te lody były Z A J E B I S T E

Avatar SamurajSonia

3 kwietnia 2021, 02:41

Jakoś w zeszłe lato widziałam coś takiego w Biedrze

Avatar Henzej

2 kwietnia 2021, 22:28

rel, teraz mi smutno

Avatar Alfa7

2 kwietnia 2021, 21:38

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wuj3456
Dodane przez: wuj3456

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nieuczciwa ocena

Powodzenia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka