Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Ch-chesz wyparować...?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2021, 22:25
F
Odpisz
2 kwietnia 2021, 23:15
Wcale nie umarlem wtf
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:04
@polska_cebulka: Siema Kamil
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:06
@polska_cebulka: Szuka cie całe FBI, znamy już twoje imie
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2021, 16:22
@pawelec323232e2: no to szybcy jestescie jak na moim profilu pisze jak byk
Odpisz
4 kwietnia 2021, 14:31
@polska_cebulka: w jaki niby sposób byczq
Odpisz
4 kwietnia 2021, 14:36
@pawelec323232e2: a tutaj
Odpisz
4 kwietnia 2021, 14:40
@polska_cebulka: ku*wa jestem na telefonie
Odpisz
3 kwietnia 2021, 22:01
Przyszedłem tu by się śmiać, nie płakać
Odpisz
3 kwietnia 2021, 00:00
No i po co zaraz uciekać się do wyzwisk?
Chyba nie oczekujesz że codziennie będę sprawdzał stan tętna moich znajomych.
Odpisz
3 kwietnia 2021, 08:06
@Kapitalista: pogrzeby są zazwyczaj około 5-7 dni od śmierci
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:03
@Akosz: Chyba u ciebie.
Przeważnie są na 3 dzień....
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:09
@Akosz: Bywają i nazajutrz.
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:11
@Crln_7: Jak masz pogrzeb nazajutrz to chyba tylko jak cię rodzina nie kocha i nie chcą, żebyś się obudzil
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:12
@Mikrus19: Wątpię że ktoś by się obudził po wypadku w którym kończyny leżą po różnych stronach świata
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:19
@Crln_7: Słyszałem o przypadkach, gdzie ludzie przeżyli egzekucję przez pluton egzekucyjny (serce po drugiej stronie), powieszenie (ponieważ sznur był niewystarczająco długi a sam węzeł źle zaciśnięty) czy poprzez zastrzyk (źle dobrana ilość środka). Ludzie budzili się po kilku kilkunastu godzinach....
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:24
@Mikrus19: przeżyć powieszenie > przeżyć czołówkę z ciągnikiem siodłowym
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:26
@Crln_7: ludzie nie umierają tylko na wskutek zderzenia z ciągnikiem siodłowym....
Odpisz
3 kwietnia 2021, 16:31
@Mikrus19: Ja dałem tylko przykład. A ty marudzisz.
Odpisz
3 kwietnia 2021, 17:19
@Kapitalista: ej ten mem robi się tragiczny, gdy widzisz życzenia urodzinowe na fb u osoby, która zmarła kilka lat temu.. i była Twoją przyjaciółką.. i co roku widzisz powiadomienie o urodzinach.. i co roku pojawiają się wpisy na jej "ścianie" z życzeniami.. taka tam prywata, pzdr!!
Odpisz
3 kwietnia 2021, 21:36
@Crln_7: Jeśli przyjąć, że człowiek zostanie błędnie uznany za zmarłego w jednym na 10 000 przypadków, czy też jeden na 100 000, to i tak będzie to jedna osoba,
-która mogłaby żyć
-umrze w jeden z najgorszych sposobów
Odpisz
3 kwietnia 2021, 21:01
F
Odpisz
3 kwietnia 2021, 20:47
F dla tego pana
Odpisz
3 kwietnia 2021, 20:10
F dla Kamila.
Odpisz
3 kwietnia 2021, 18:00
Ja
Odpisz
3 kwietnia 2021, 17:53
XDDDD
Odpisz
3 kwietnia 2021, 21:42
@nimamniku123: To nie jest zabawne tylko smutne
Odpisz
3 kwietnia 2021, 17:29
no szczezre to troche głupio jeśli dana ososba o tym nie wiedziała bo wnioskuje że był to jej znojomy wiec powinna wiedzieć że nie żyje
Odpisz
3 kwietnia 2021, 10:07
[*] dla Kamila
Odpisz
3 kwietnia 2021, 09:56
Biedny Kamil
Odpisz
3 kwietnia 2021, 00:13
F
Odpisz
2 kwietnia 2021, 23:11
(*)
Odpisz
2 kwietnia 2021, 23:10
F
Odpisz