Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2021, 10:00
A co z uczniami technikum kolejowo-elektrycznego???
Odpisz
28 kwietnia 2021, 12:29
@Mixan: kabelki w torach
Odpisz
27 marca 2022, 11:58
@Mixan: Są dwie opcje:
-Kabelki, to jest przyszłość
-Tory
Odpisz
31 stycznia 2022, 16:16
ostatnie najlepsze
Odpisz
5 kwietnia 2021, 08:31
A propo co lepiej wybrać technik informatyk czy technik programista?
Odpisz
5 kwietnia 2021, 08:55
@DarkVilczur: zależy co chciałbyś robić. Głównie to tak wygląda praca:
informatyk: naprawia komputery I głównie siedzi przy serwerach
programista: koduje, tylko więcej stresu odczuwa, bo jak będzie bug w apce to będzie jego wina
Odpisz
5 kwietnia 2021, 11:11
@DarkVilczur: polecam informatyka to już 3 rok a i tak nic nie umiem (dramatyzowane) ale egzaminek zdany ez
Odpisz
5 kwietnia 2021, 12:08
@DarkVilczur: technik informatyk zdecydowanie.
1. Programistą trzeba się urodzić tak samo jak aktorem, malarzem czy innym artystą.
2. Programowania możesz nauczyć się sam, jeśli masz do tego zdolności i będzie to o wiele bardziej skuteczne niż ta nauka w szkole.
3. Jeśli nie masz zdolności do programowania to ani tutoriale z YT, ani szkoła z ciebie programisty nie zrobi
Btw, z tego co wiem to żeby dostać kwalifikację "technik informatyk" to musisz zdać m. in. egzamin z programowania, a dokładnie to z JS i PHP
Odpisz
5 kwietnia 2021, 15:51
@nazyk: właśnie też myślałem żeby programowania się samemu nauczyć a pójść na informatyka który jest od strony sprzętowej którą już w sumie trochę znam
Odpisz
5 kwietnia 2021, 15:52
@nazyk: narazie znalazłem podręcznik do c# ale muszę w końcu znaleźć natchnienie żeby zacząć ale to i tak chyba dopiero po egzaminach
Odpisz
5 kwietnia 2021, 18:26
@DarkVilczur: Byczq, mówię na własnym doświadczeniu. Natchnienie się nie znajdzie samo, a odejdzie przy pierwszym bugu. Nie ma co zwlekać. Albo się programuje teraz, albo nigdy
Odpisz
5 kwietnia 2021, 21:18
@nazyk: źle to ująłem nie że mi się nie chce poprostu chwilowo wolę się skupić na szkole i egzaminach żeby zdać je jak najlepiej. Mam plan żeby po egzaminach zacząć przerabiać ten podręcznik
Odpisz
5 kwietnia 2021, 03:13
Gdzie technik logistyk kurdelemele?
Odpisz
4 kwietnia 2021, 18:35
pfff... chodzę do liceum, nie mam praktyk a i tak skasowałam windowsa.
Odpisz
4 kwietnia 2021, 18:11
Au
Odpisz
4 kwietnia 2021, 17:49
Jakże prawdziwe...
Odpisz
3 kwietnia 2021, 14:26
Mmmm solnik
Odpisz
4 kwietnia 2021, 17:23
świąteczna atmosfera się zrobiła
Odpisz
4 kwietnia 2021, 17:22
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:57
planuję iść do informatycznego
Odpisz
3 kwietnia 2021, 18:56
Co do informatycznego: tylko linux
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:50
@Ar7ur: Nie no najlepiej jak korzystarz z systemu w którym po prostu dobrze się czujesz
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:57
@Ar7ur: ch.., my obydwa instalujemy
(wsm to na linuxie ale ciii)
Odpisz
4 kwietnia 2021, 17:51
@Eranusieq: można dualboota i mieć oba, bez wirtualizacji, więc całe zasoby idą na jeden system
Odpisz
5 kwietnia 2021, 12:11
@Ar7ur: można zainstalować GRUB'a i przy uruchamianiu wybierać system który chcesz odpalić
Odpisz
5 kwietnia 2021, 17:59
@nazyk: w 99% przypadków instaluje się razem z drugim systemem
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:02
Opie złoto
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:04
@JustinekFilmsYT: i rel przy okazji
Odpisz