Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Schabowy_nie_mielony

7 kwietnia 2021, 09:44

czy tylko ja tam w tle słyszałem "darcie mordy z femur breakera"?

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 kwietnia 2021, 09:45

@Schabowy_nie_mielony: ta, było słychać, wszędzie poznam te wdechy i wydechy chwile po pierwszym krzyku

Avatar Ferament

7 kwietnia 2021, 10:34

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 kwietnia 2021, 12:00

@Ferament: typ co się ze mną zgadza, ale i tak dał mi czerwoną xD

Avatar Ferament

7 kwietnia 2021, 13:28

@Schabowy_nie_mielony: Ja akurat dałem zieloną

Avatar Megatrollol32

7 kwietnia 2021, 13:47

@Schabowy_nie_mielony: tak albo krzyk 096

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 kwietnia 2021, 13:54

@Megatrollol32: słychać te charakterystyczne "wdechy i wydechy bólu" a potem krzyk więc to na pewno jest femur breaker

Avatar Ferament

7 kwietnia 2021, 15:18

@Schabowy_nie_mielony: Ja oddychanie słyszę podczas odgłosu

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 kwietnia 2021, 15:27

@Ferament: przesłuchaj najpierw dźwięki breakera na youtube, gdzieś tam będzie *krzyk* *krótka przerwa* *te wdechy*, a potem *bardzo głośny krzyk*

Avatar Ferament

7 kwietnia 2021, 16:06

@Schabowy_nie_mielony: Są bardzo ściszone, ale są

Avatar SzczypiorekYT

6 kwietnia 2021, 21:14

"Kiedy miałeś wgrać dźwięki do zabawki ale w połowie coś ci się poje#@ło i wgrałeś krzyki potępionych dusz z piekła"

Avatar Eranusieq

7 kwietnia 2021, 07:41

@SzczypiorekYT: pan maruda, ale to raczej wina głośników, które tam są + chłop tam przytrzymał ręką

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 7 kwietnia 2021, 13:59

@Eranusieq: ale w takim razie tak czy siak ktoś musiał tam wrzucić dźwięki femur breakera, więc to nie wina głośników, baterii, czy ręki

Avatar ALKATRAZ

7 kwietnia 2021, 00:40

Kiedyś jak byłem mały to miałem małe pianinko

Avatar Schabowy_nie_mielony

7 kwietnia 2021, 13:57

@ALKATRAZ: a kto pytał?

Avatar Alpaka_102

7 kwietnia 2021, 11:01

hehehehhehehhehehhehehhehhehehheh

Avatar AxonDeHudin

7 kwietnia 2021, 09:39

POV: baterie się kończą

Avatar Krystian125p

7 kwietnia 2021, 09:24

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2021, 07:43

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Zdeklasowani znowu

Drewniany kominek

Przerwa na herbatkę

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka