Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pro100WGebe

5 kwietnia 2021, 09:21

Avatar ktosniekreatywny

3 kwietnia 2021, 19:47

Jeżeli będą tworzeni na wzór „prawdziwych ludzi" ( a raczej na pewno będą) to w jakiś sposób będzie można im dorobic. Z resztą można by na przykład stworzyć parę sztucznych ludzi i ich „rozmnozyc" i jeśli będzie tak jak przypuszczam to następne pokolenie będzie mieć pępek czyli - a+b -Ci sztuczni ludzi = C (czyli ten poczęty z pępkiem) potem stworzyć partnera C i powtorzyc to co z A i B,żeby powstało C,i robić to z każdym następnym pokoleniem kiedy dorośnie. W takim wypadku jeżeli sztucznych ludzi będzie po połowie to 50% z nich będzie mieć pępek (Ci urodzeni,którzy mają i Ci stworzeni bez). Ewentualnie sztuczny człowiek z,któregoś dalszego pokolenia może się orzenic ze „zwyklym" człowiekiem i tak znowu przez kilka pokoleń (czyli x- sztuczny, z - prawdziwy,oboje mają i ich dzieci też będą mieć,jeżeli tamci znowu będą mieć dziecko ze „zwyklym" to ich dziecko też będzie mieć.Mam nadzieję,że nic nie pokręciłam.

Avatar kajba

4 kwietnia 2021, 22:11

@ktosniekreatywny: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Avatar Czaderek07

5 kwietnia 2021, 00:09

@kajba: no i to jest prawilny komentarz.

Avatar kajba

5 kwietnia 2021, 00:12

@Czaderek07: O, Boże już północ, idę spać.

Avatar Dark_Dante

4 kwietnia 2021, 21:53

Zależy, co rozumiemy przez "sztuczny". Jeśli chodzi o nienaturalną ciążę, no to wszyscy poczęci za pośrednictwem invitro są sztuczni. Ale jeśli chodzi o takie typowe wrzucenie komórki do wielgachnej probówki, i niech już sobie żyje, to różnie może być. Ogólnie przypuszczam, że taki "sztuczny" weźmie się z komórki jajowej i plemnika, to i tak będzie mieć pępowinę, bo trzeba organizm jakości zaopatrzyć.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2021, 19:37

Można zawsze im dorobić

Avatar zx2001

3 kwietnia 2021, 19:28

Będą, ale inne niż ludzie urodzeni.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dark43Hunter
Dodane przez: Dark43Hunter

Teraz nie mam już nic do stracenia

Kolejny dzień jeb... po polskiej reprezentacji

Chomik z filmów akcji

Jeb.... po polskiej reprezentacji to obowiązek polaka patrioty i nie patrioty

Musiał im ostro zajść za skórę

Bill Gates chce podpiąć pod ciebie przełącznik nożny

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Ona: Pewnie myśli o innych kobietach
On: Sztucznie stworzeni ludzie nie będą mieli pępków