Czujesz, że coś cię ciśnie i dusi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Fajnie że odpowiedzieli
No to skrzynia biegów do wymiany
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2021, 10:59
Już pomijając grę - TrackPoint (ta pinezka w klawiaturze) to najprawdziwszy koszmar.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 13:15
@Rinna: co to robi?
Odpisz
5 kwietnia 2021, 14:08
@gury_wamac: Steruje kursorem na ekranie.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 16:47
@Rinna: o kurde
Odpisz
13 października 2021, 19:55
@gury_wamac: ja mam takiego
Odpisz
7 kwietnia 2021, 15:18
Jestem ciekaw kontynuacji tej konwersacji
Odpisz
5 kwietnia 2021, 23:43
Co to za kółko na klawiaturze?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 00:34
@rickimorty: możesz tym kontrolować wskaźnik myszy (tylko położenie, nie klikniesz tym)
Odpisz
5 kwietnia 2021, 14:16
Uruchom ekwipunek by przeżyć każdy atak.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 08:29
Coś ciśnie i dusi? Brzmi jak noga policjanta
Odpisz
5 kwietnia 2021, 09:37
@Damond: Brzmi jak dupa koleżanki.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 09:07
No to pospane...
Odpisz
4 kwietnia 2021, 02:25
Nie rozumiem
Odpisz
4 kwietnia 2021, 08:31
@c12345: Otóż chodzi o to że w Gothicu 2 od pewnego etapu rozgrywki (nie pamiętam od którego rozdziału, dawno nie grałem) po Khorinis szwendają się poszukiwacze, którzy gdy do nich podejdziesz sprawiają że "coś cię ciśnie i dusi". Po zbyt bliskim spotkaniu z nimi masz koszmary które sprawiają że dopóki ktoś cie nie wyegzorcyzmuje to nie regenerujesz zdrowia podczas snu.
Odpisz
4 kwietnia 2021, 11:27
@Szczeciniak: a ok dzięki
Odpisz
5 kwietnia 2021, 09:07
@Szczeciniak: dokładnie to w 3 rozdziale
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2021, 00:19
Zasłonka na kamerkę z logiem Amso, polecam dobry sklep z komputerami
Odpisz
3 kwietnia 2021, 23:38
Tam jest.
Odpisz
3 kwietnia 2021, 22:38
Pokonać smoki muszę bo się uduszę
Odpisz