Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie zadzieraj z bobrami
Tacy sami, a ściana między nami
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2021, 14:41
U mnie pozwalają pisać na komputerze i później sobie wydrukować. Technik informatyk w końcu.
Odpisz
8 maja 2021, 22:32
@Rinna: Jakby na informatyku nie pozwalali to ja nie wiem xD
Odpisz
10 kwietnia 2021, 12:29
Ej przecież jak uczeń piszę notake na komputerze to to też jest notatka a potem przecież można tą notatkę wydrukować nauczyciele z tamtej szkoły są poje***i
Odpisz
5 kwietnia 2021, 17:27
Dzieci teraz mają dobrze, siedzą w ciepłym miejscu popijając herbatkę a ja jak byłem mniejszy musiałem chodzić do szkoły w deszczu bez herbaty
Odpisz
6 kwietnia 2021, 14:15
@ALKATRAZ: Na deszcz nic nie poradzę, ale herbatę możesz sobie zrobić w termosie.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 14:43
Kto siedzi ciągle na włączonym mikro? Kamerek nie powinni, ale czasem wymagają, więc ok. Ale po co mikro? Jakby nie słyszała stukania to pewnie nie miałaby pretensji
Odpisz
6 kwietnia 2021, 10:58
@RoyalPigeon: może się zagapił?
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:37
Bruh
Odpisz
5 kwietnia 2021, 16:56
bruh moment
Odpisz
6 kwietnia 2021, 10:13
nie, tu bruh nie pasuje
Odpisz
5 kwietnia 2021, 23:31
To już myślę że jest bardziej smutne niż śmieszne, iż nauczyciele (nie wszyscy oczywiście, ale znaczna część) nie ogarniają technologii. Poza tym, osobiście uważam, że uczeń mógłby pisać zarówno w zeszycie jak i w Wordzie, a jak chce, może nawet wyryć notatkę w kamieniu, byleby zapamiętał jej treść.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 16:12
To pod słowem,,ucznia" to kursor od myszki, czy mi się tylko wydaje?
Odpisz
5 kwietnia 2021, 19:27
@tofik87: nie wydaje
Odpisz
5 kwietnia 2021, 19:26
Odpisz
5 kwietnia 2021, 15:20
U mnie nie mają nic przeciwko pisaniu na komputerze pod warunkiem, że "będziemy mieć tę wiedze w głowach lub wydrukujemy"
Odpisz
5 kwietnia 2021, 14:29
To bruh ti jest bez sensu opie
Odpisz
6 kwietnia 2021, 10:12
minusy za oczywistą prawdę od ludzi bez poczucia humoru
Odpisz
4 kwietnia 2021, 17:16
Ja tam zawsze piszę w notatniku bo szybciej się piszę i ładniej xD
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:37
jak to mówią "kto na lekcjach gra ten kombinować będzie musiał"
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:38
@Towarzysz: moze w notaniku zapisuje
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:39
ale ze kopiujesz czy piszesz bo dyktuje
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:39
ja dostałem uwagę za to że "grałem na lekcji" a tak naprawdę zapisywałem notatki w adobe readerze"
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:39
@Towarzysz: zapisuje
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:40
to wybacz ale powiedzenie powyżej dalej pasuje o ile ktoś tak robi
Odpisz
4 kwietnia 2021, 16:43
@Towarzysz: ale jest napisany czyta z ekranu więc mógłby z notatnika czytać
Odpisz