Nie wierzę w ani jedno jej słowo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Fajnie że odpowiedzieli
Znak czasów
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 15:35
Akurat miałem dzisiaj kotlety z kurczaka
Odpisz
11 kwietnia 2021, 06:57
@Nexus_stonks: On ma (albo myśli że ma) z KURCZKA
Jest różnica...
Odpisz
5 kwietnia 2021, 17:42
OPie nie jesz wieprzowiny?
Odpisz
5 kwietnia 2021, 18:08
@Dziwak: Nie jem, przynajmniej nie w zwykle spotykanej postaci schabowego, czasami jem mielone.
Odpisz
7 kwietnia 2021, 02:14
@Darwidx: Nie lubisz czy wybór moralny/zdrowotny?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:51
@Darwidx: e no, schabowy dobry
słoik na czerwone====> [_]
Odpisz
7 kwietnia 2021, 09:50
tylko schabowe
Odpisz
7 kwietnia 2021, 08:18
Ja tam wole mięso z królika, ale schabowe u babci też dobre
Odpisz
7 kwietnia 2021, 07:13
Kurczek
Odpisz
7 kwietnia 2021, 00:19
Ja tam jem filet z kota
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:19
Kotlecie, z czego jesteś?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 22:06
@Jozef0705: Z gówna.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 17:37
Filet z kurczaka najlepszy, schabowy z wieprzowego ma j...ne chrząstki
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:26
dobrze zrobiony nie ma chrząstek, takie jak moja babcia robi, to są często nawet lepsze od tych z kurczaka
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:52
no i z fileta jest delikatniejszy. Schabowy jest twardy i gumowaty
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:07
Szczerze nie próbowałem jeszcze kotletu z kurczka. Wolę już zwykłego kurczaka. Jak ktoś jadł kurczka, to może mi powiedzieć, jak smakuje? Bo jestem mega ciekawy.
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:19
@Czaderek07: Ale że kotleta z piersi kurczaka nie jadłeś czy z jakiejś innej części kurczaka robi się kotlety?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:21
@RoyalPigeon: A jak z piersi z kurczaka to tak. Najlepsza z frytkami i ostrym sosem. Ale kurczka jeszcze nigdy nie miałem w ustach. To jakaś inna odmiana, czy że what?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:26
@Czaderek07: No to nwm, ja zawsze z kurczaka jem tylko kotlety z piersi lub udka gotowane, a z reszty kurczaka to nie mam pojęcia co się robi
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2021, 19:28
@RoyalPigeon: a, czyli kurczka nie jadłeś/jadłaś?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:37
@Czaderek07: Nie wiem, co masz na myśli mówiąc, że nie jadłem kurczaka. Jak dla mnie, jeśli jadłem pierś z kurczaka i udko (też z niego), to jadłem kurczaka. No ale jeśli masz na myśli coś takiego jak na dzień dziękczynienia w Ameryce robią z indyka, czyli takie coś faszerowane to nie, nie jadłem
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:39
@Czaderek07: coraz bardziej bawi mnie ta rozmowa
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:41
@RoyalPigeon: widziałeś literówkę w memie? Ten komentarz, to żart. Ale spoko, mogłeś nie załapać.
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:47
@Czaderek07: Okej, załóżmy, że nie zrozumiałem czegoś, ale w sumie dalej nie rozumiem. No ale może to tak zostawmy
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:49
@RoyalPigeon: w memie matka twierdzi, że kotlet jest z KURCZKA, nie z KURCZAKA, tylko z KURCZKA. Czyli miała miejsce literówka. Ten komentarz, napisałem, żeby zwrócić uwagę innych na tą literówkę.
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:50
@Czaderek07: Aaa, to ani na memie ani w twoich komach nie widziałem tej literówki. To przepraszam
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:51
@RoyalPigeon: spoko, nie ma problemu. Każdemu się może zdarzyć.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 18:18
Rel
Odpisz
5 kwietnia 2021, 17:53
Wolę schaby z kurczaka
Odpisz