Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arekarb

8 kwietnia 2021, 09:04

to chyba miało być 100.000 bo 100,000 to jest 100 z trzema zerami po przecinku

Avatar Mistrz_Yoda_

7 kwietnia 2021, 21:55

No to nic nie jedz, nic nie pij i nie płać podatków przez 4 lata to cię będzie stać

Avatar Dark_Dante

7 kwietnia 2021, 19:48

Właśnie dlatego patrzę na czołgi, a nie na sportowe fury.

Avatar Igor36

7 kwietnia 2021, 18:51

jejacy w większości niepełnoletni:

Avatar
CiasteczekPl

6 kwietnia 2021, 15:51

Ja zawsze chciałem mieć samochód jak z sasiadów pamiętam

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 kwietnia 2021, 18:19

ktoś wie jaki to model?

Avatar
CiasteczekPl

7 kwietnia 2021, 18:21

Nikt chyba tego nie wie, mam już plan na przyszłość

Avatar Mongo_Gaming

7 kwietnia 2021, 18:13

Jakbym myślał tak, jak byłem mały to bym powiedział, że tylko 40 miesięcy i masz auto. No ale jednak podatek, jedzenie, czynsz, prąd inne takie i wychodzi dużo więcej.

Avatar Ukryty_W_Cieniu

6 kwietnia 2021, 15:51

Jak se pościelisz, tak się wyśpisz. Użyj mózgownicy i ogarnij dobre zarobki.

Avatar Kaede_

6 kwietnia 2021, 16:03

@Ukryty_W_Cieniu: tak pójdę do największej firmy powiem "dajcie mi prezesa" i dadzą mi pracę z góry

Avatar Ukryty_W_Cieniu

6 kwietnia 2021, 16:06

@Kaede_: powiem tak, z pracą budowlańca i brakiem wykształcenia niczego nie osiągniesz. Wszystko zależy od miejsca i możliwości. Lekarz-specjalista miesięcznie zarabia nawet do 8 tysięcy euro miesięcznie, w przełożeniu koło 30 tysięcy złotych. A w Polsce bieda, dlatego wszyscy pouciekali za granicę

Avatar
asasinpio

7 kwietnia 2021, 18:20

@Ukryty_W_Cieniu: kiedy pracujesz w Polsce i nie rozumiesz gdzie podziały się twoje pieniądze

Avatar Ukryty_W_Cieniu

7 kwietnia 2021, 19:48

to wyjedź za granicę

Avatar Maly_modelarz15

7 kwietnia 2021, 20:05

@Ukryty_W_Cieniu: łatwo powiedzieć

Avatar
asasinpio

7 kwietnia 2021, 20:05

@Ukryty_W_Cieniu: Tak długo jak Polacy będą wybierać między mniejszym złem a większym nigdy nie będzie w tym kraju dobrych zarobków xD

Avatar Ukryty_W_Cieniu

7 kwietnia 2021, 20:09

@Maly_modelarz15: wiesz, wracamy do punktu pierwszego, jak sobie przygotujesz scenę, tak na niej wystąpisz

Avatar Ukryty_W_Cieniu

7 kwietnia 2021, 20:09

No sory, ale nikomu sie nie chce

Avatar
asasinpio

7 kwietnia 2021, 20:10

@Maly_modelarz15: wyjazd za granicę nie jest skomplikowany jakiś, znaczy jak jesteś jednostką wybitną to jest banalnie łatwy, pozbieraj se stypendia, odłóż kasę i jedź

Avatar Maly_modelarz15

7 kwietnia 2021, 20:21

no i o tym mówię, jak wiesz co i jak to się da, ale tylko powiedzieć to każdy może.

Avatar
asasinpio

7 kwietnia 2021, 20:30

@Maly_modelarz15: Ja akurat sobie odłożyłem pieniądze nie ze stypendium (bo u mnie w podstawówce ich nie wydają) ale z komunii więc mam na wyjazd na ez

Avatar Maly_modelarz15

7 kwietnia 2021, 20:39

pieniądze z komunii do osobistej dyspozycji? ciekawe...

Avatar
asasinpio

7 kwietnia 2021, 20:42

@Maly_modelarz15: Mam je na koncie co się odblokuje jak skończę 18 lat xD

Avatar milkyway_

6 kwietnia 2021, 15:50

Podatek biorący prawie 1/3 zarobków:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

A, okej

Nie idź!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka