Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RoyalPigeon

7 kwietnia 2021, 13:32

Ogólnie to po tym, jak oni to pisali, to niektórzy raczej lewicowi ludzie nie darli się, że "tysiące osób umiera każdego dnia, robotników, gospodyń domowych, w czym ten piosenkarz był lepszy?"? No nwm, ale jak ostatnio dymy były o zegarek, to teraz kondolencje od Prezydenta i premiera też powinny być zhejtowane

Avatar Hiholatek

7 kwietnia 2021, 15:04

@RoyalPigeon: Kondolencje od prezydenta są mocno hejtowane ze względu na ponowną próbę zgnojenia, czy skłócenia pokoleń, nawet w wpisie o śmierci człowieka (co jest mocno niesmaczne, bezczelne i dziwie się, że prezydent coś takiego zrobił) Natomiast Morawiecki ładnie napisał i nie widzę przyczyny dla której mieli by go krytykować.

Avatar Zalogowany

7 kwietnia 2021, 13:32

Duda to taki polityczny człowiek-przypał ostatnimi czasy

Avatar RoyalPigeon

7 kwietnia 2021, 13:27

Mnie kłuje w oczy fragment "odchodzą, ale nie umierają". Ja zrobiłbym na odwrót, więc "umierają, ale nie odchodzą". Nie ulega wątpliwości, że umarł, po prostu nie żyje. Ale jego twórczość i pamięć jest tu dalej, więc nie odszedł. Bardzo źle brzmi, że nie umierają. Nie każdy to Maryla Rodowicz, że nie umiera...

Avatar BiiTii

6 kwietnia 2021, 22:58

Virgin RiP
Chad Spoczywaj w pokoju

Avatar Stulej4

7 kwietnia 2021, 13:11

@BiiTii: Requiescat in pace

Avatar kajba

7 kwietnia 2021, 12:31

Avatar jacek1s

6 kwietnia 2021, 20:06

Dlatego widzimy Morawieckiego, a Dudy nie.

Avatar ktosniekreatywny

6 kwietnia 2021, 19:47

@sokzraka.

Avatar
kroganin

6 kwietnia 2021, 19:34

Dlaczego Morawiecki ma weryfikację, a prezydent państwa nie?

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2021, 19:37

Twitter boi się opodatkowania XD

Avatar Towarzysz777

6 kwietnia 2021, 19:46

Jak wejdzie podatek reklamowy (o ile już nie wszedł) to ma się czego bać xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Niezniszczalne

Dobrze czasem się oderwać

Fajnie że odpowiedzieli

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka